Ten prezent na Dzień Ojca to strzał w dziesiątkę. Jest oryginalny i na każdą kieszeń

Ten prezent na Dzień Ojca to strzał w dziesiątkę. Jest oryginalny i na każdą kieszeń

Tegoroczny Dzień Ojca będzie z pewnością dla wielu osób wyjątkowy. Będziemy mogli połączyć go bowiem z emocjonującymi rozgrywkami. To doskonała okazja, aby wykorzystać ją na prezent. Sprawdź ten pomysł na prezent na Dzień Ojca 2024. Na pewno pozytywnie zaskoczysz swojego tatę!

Prezent na Dzień Ojca 2024

W niedzielę 23 czerwca, czyli dokładnie w Dzień Taty, odbędą się dwa mecze EURO 2024. O godzinie 21:00 będziemy mogli śledzić starcie pomiędzy Szwajcarią i Niemcami, a także pomiędzy Szkocją i Węgrami. Wspólnie spędzony czas jest dla ojców najlepszym prezentem z okazji ich święta. Fani piłki nożnej oszaleją z radości, gdy połączy się to z oglądaniem meczu. Idealnym prezentem z okazji Dnia Ojca może okazać się przygotowanie własnej strefy kibica w domu.

Do przygotowania strefy kibica nie potrzebujemy wiele. Każdy może dostosować ją do własnych możliwości. Przy okazji Euro 2024 w wielu sklepach znajdziemy dodatkowo sporo promocji. Ten prezent na Dzień Taty jest nie tylko oryginalny, ale także ekonomiczny.

Prezent dla taty: Strefa kibica w domu

Stworzenie strefy kibica w domu, która stanie się jednocześnie prezentem na Dzień Ojca, jest niezwykle proste. Wystarczy kupić kilka drobiazgów, aby cieszyć się niecodzienną atmosferą. Sprawdziliśmy, co sprawdzi się na ten prezent na Dzień Ojca w Biedronce, a także co przygotował Lidl.

W domowej strefie kibica nie może zabraknąć przekąsek. W Biedronce do 22 czerwca obowiązuje promocja na kabanosy marki Tarczyński. 

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Podczas świętowania Dnia Ojca przyda się także coś do picia. W wybranych sklepach Biedronka możemy kupić na przykład zestaw, w którego skład wchodzi 6 butelek piwa Corona oraz cooler. Cena wynosi około 49 zł. 

Dopełnieniem piłkarskich emocji są oczywiście gadżety. Choć polska reprezentacja nie zagra w niedzielę, czyli w Dzień Ojca, jako dodatkowy prezent sprawdzić mogą się "koszulki kibica", które są produktem własnym PZPN. Ich cena w Biedronce to 29,99 zł. Tematycznym prezentem na Dzień Ojca będzie dodatkowo piłka. Replika oficjalnej piłki meczowej Euro 2024 jest dostępna w sklepach Biedronka i kosztuje 89,99 zł.

Specjalną ofertą na dzień taty przygotował także Lidl. Sieć zachęca do samodzielnego skompletowania zestawu kibica. Pomóc mają w tym promocje, które obowiązują dd poniedziałku, 17 czerwca. W sklepach Lidl Polska obowiązuje między innymi promocja na wszystkie lody Bon Gelati (1 l), za które zapłacimy 35% mniej przy zakupie dwóch sztuk. Co więcej, czterosztuk Coca-Cola kupimy w cenie, za 27,40 zł/4 x 2 l. Na stole prawdziwego kibica nie może zabraknąć również klasyki – paluszki solone XXL Lajkonik (6,49 zł/300 g/1 opak.), krakersy mini Lajkonik (4,49 zł/100 g/1 opak.) czy chipsy Lays w supercenie za 7,69 zł/130 g/1 opak.


foto: stockadobe(Drazen)

Reklama