Zmiana na czele TiM S.A. Ewa Krzuś-Wiśniewska nowym prezesem zarządu

Zmiana na czele TiM S.A. Ewa Krzuś-Wiśniewska nowym prezesem zarządu

Polski importer i dystrybutor win, firma TiM S.A., poinformował właśnie o zmianie na czele spółki. Z dniem 12 czerwca 2024 roku na stanowisko prezesa zarządu powołano Ewę Krzuś-Wiśniewską. W pełnieniu tej funkcji zastąpi Mariusza Glenszczyka, który kierował rozwojem firmy przez ostatnie lata. 

Nowy prezes TiM S.A.

Ewa Krzuś-Wiśniewska pełniła do tej pory funkcję wiceprezesa zarządu odpowiadając między innymi za rozwój internetowej platformy eTiM. Jak informuje TiM S.A. zmiana ta była konsekwencją przyjętej przez Akcjonariuszy polityki i kierunku rozwoju Spółki.

Obecny zarząd spółki tworzą: Ewa Krzuś-Wiśniewska jako prezes zarządu, Maciej Jurczyk w roli wiceprezesa zarządu oraz Sebastian Śmietana – wiceprezes zarządu.

Spółka pod przewodnictwem Ewy Krzuś-Wiśniewskiej będzie kontynuować strategię utrzymania pozycji lidera w imporcie i dystrybucji win gronowych. "Doświadczenie nowo powołanej Prezes Zarządu, jej wiedza i wizja rozwoju TiM S.A. sprawiają, że jesteśmy pewni, iż poprowadzi nas na nowe, jeszcze wyższe szczyty. Jesteśmy podekscytowani nadchodzącymi zmianami i wierzymy, że przyczynią się one do dalszego sukcesu Spółki" – informuje firma TiM.

Ewa Krzuś-Wiśniewska zastąpi Mariusza Glenszczyka

W komunikacie spółka wyraziła także wdzięczność w stosunku do Mariusza Glenszczyka, który z firmą związany był od 1997 roku. Przez ostatnie 6 lat pełnił funkcję prezesa zarządu. Wcześniej, przed ponad 12 lat Mariusz Glenszczyk zajmował stanowisko wiceprezesa. 

"Wyrażamy również wdzięczność Panu Mariusz Glenszczyk, pełniącemu dotychczas funkcję Prezesa Zarządu, za zaangażowanie, wsparcie oraz ciężką, wieloletnią pracę, która sprawiła, że nasza firma osiągnęła tak wiele sukcesów. Dziękujemy za otwartość, profesjonalizm i czas poświęcony każdemu członkowi zespołu TiM. Wszystkie te chwile były dla nas inspiracją do działania i doskonalenia" – przekazała firma.


foto: Ewa Krzuś-Wiśniewska, nowa prezes zarządu TiM S.A. (mat. prasowe)

Reklama