Carrefour rozpoczyna akcję znaną z Biedronki. Będą pluszaki i naklejki

Carrefour rozpoczyna akcję znaną z Biedronki. Będą pluszaki i naklejki

Dzień Dziecka już w sobotę 1 czerwca. Z tej okazji Carrefour rozpoczyna nową akcję lojalnościową. W sklepach będziemy mogli od teraz zbierać naklejki za zakupy. Te będzie można wymienić na maskotki Psiego Patrolu, Biedronki i Czarnego Kota oraz Wojowniczych Żółwi Ninja. Sprawdzamy zasady.

Pluszaki w Carrefour - naklejki na pluszaki

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka oraz sezonu wakacyjnego, Carrefour przygotował dla swoich klientów akcję lojalnościową z licencjonowanymi pluszakami. Ta nosi tytuł "4KIDSIAKI PRZYTULAKI". Na czym polega?

Od maja do września przy zakupach w sklepach sieci, klienci mogą otrzymać 50% rabat na zabawki Psiego Patrolu, Biedronki i Czarnego Kota oraz Wojowniczych Żółwi Ninja. Są jednak warunki.

Aby odebrać zniżkę na pluszaki, trzeba będzie wydać minimum 100 złotych w sklepach Carrefour i odebrać naklejki, które automatycznie zapiszą się w zeskanowanej aplikacji Mój Carrefour lub zostaną fizycznie wręczone klientowi wraz z ulotką.

Akcje lojalnościowe polegające na zbieraniu naklejek za zakupy, które następnie można wymienić na pluszaki są doskonale znanym wśród polskich konsumentów rodzajem aktywacji. Biedronka organizuje takie akcje każdego roku. W 2023 klienci zbierają przykładowo naklejki na Gang Mocniaków.

Ile naklejek na pluszaka w Carrefour?

Aby otrzymać jedną naklejkę na pluszaka w Carrefour musimy wydać na zakupy 20 zł. Aby dostać rabat na jednego z pluszaków, należy zebrać w sumie 5 naklejek, a więc wydać 100 zł na zakupy w sklepach Carrefour.

Jednak jest możliwość jeszcze szybszego zdobycia maskotek dzięki wyselekcjonowanym produktom oznaczonym specjalnymi shelfstoperami, za które klienci otrzymają dodatkową naklejkę. 

Pluszaki w Carrefour - ceny

Wśród maskotek klienci znajdą 3 rodzaje licencjonowanych produktów: poduchy, kule oraz przytulaki, a wśród nich kilkunastu bohaterów z uwielbianych przez dzieci bajek. Zebrane naklejki można wymieniać na rabaty:

  • w przypadku kuli klienci zapłacą za nią 24,99 zł zamiast 49,99 zł,
  • w przypadku 24cm pluszaka - 39,99 zł zamiast 79,99 zł,
  • w przypadku 50 cm poduchy - 59,99 zł zamiast 119,99 zł.

Akcja potrwa do 21 września.


foto: mat. prasowe

Reklama