Słodkie prezenty od Fabryki Cukierków Pszczółka. Co na Dzień Matki i Dzień Dziecka?

Słodkie prezenty od Fabryki Cukierków Pszczółka. Co na Dzień Matki i Dzień Dziecka?

Są okazje, które momentalnie łączą się ze słodyczami i są łakocie, które od razu przywodzą wspomnienia. Właśnie takie propozycje - na najróżniejsze okazje - ma w swojej ofercie polska Fabryka Cukierków Pszczółka z Lublina. Sprawdzamy, co sprawdzi się podczas nadchodzącego Dnia Matki, a co warto podarować najmłodszym podczas Dnia Dziecka? 

Dzień Matki. Jaki prezent? 

Dzień Matki to święto, którego korzenie sięgają jeszcze czasów starożytności. W Polsce zaczęliśmy go obchodzić w 1914 roku. Od tego czasu każdego roku przypada tego samego dnia - 26 maja. Dla wielu Polek i Polaków to dzień, w którym chcemy szczególnie podziękować naszym mamom - za ich miłość i obecność. Nic więc dziwnego, że często towarzyszą mu prezenty.

Jednym z najchętniej wybieranych podarunków, i to nie tylko na Dzień Matki, są słodycze. Tego dnia udział paragonów z jakąkolwiek słodyczą wrasta bowiem aż dwukrotnie w stosunku do zwykłego dnia [1]. Zgodnie z deklaracjami w tym roku na prezent z okazji Dnia Matki Polacy zamierzają wydać średnio 213 złotych. Ponad 14% z nich postawi przy tej okazji właśnie na słodycze [2].

Dzień Matki jest szczególnym świętem, które wśród wielu wzbudza wyjątkowe emocje. To czas, podczas którego wspominamy chwile spędzone z rodzicami, a także cieszymy się wspólnie swoją obecnością. Dobrze śmiać się, wspominać i rozmawiać przy słodyczach, które niosą za sobą więcej niż wyłącznie smak. Specjalną propozycję na tę okazje prezentuje lubelska Fabryka Cukierków Pszczółka, której słodycze towarzyszą Polakom już od pokoleń.

Galaretki w czekoladzie Ale Owoc! to tradycyjna forma cukierka, która posmakuje każdemu. Kusi lekką galaretką ukrytą pod aksamitną czekoladą, delikatnie rozpływającą się w ustach. Swój smak zawdzięcza koncentratom soków owocowych. Producent zadbał dodatkowo o to, aby galaretki Ale Owoc! mogły cieszyć każdego, bez względu na ograniczenia żywieniowe. Zrezygnował z żelatyny na rzecz wegańskiej i naturalnej substancji żelującej, jaką jest pektyna. Dzięki temu są one w pełni wegańskie, a także bezglutenowe.

W opakowaniu znajdziemy cztery soczyście owoce smaki: cytrynowy, pomarańczowy, wiśniowy i jabłkowy, dzięki czemu każdy znajdzie swój ulubiony!

Co na Dzień Dziecka? Pretekst do kreatywnej zabawy!

Rozpoczynając wiosnę, wkraczamy jednocześnie w okres wyjątkowo świąteczny. Maj to czas komunii, a także Dzień Matki. Pierwszego dnia czerwca obchodzimy natomiast Dzień Dziecka. To okazja, przy której wręczamy dzieciom wymarzone prezenty oraz ulubione słodkości. Fabryka Cukierków Pszczółka połączyła zabawę ze słodyczą. Co z tego wyszło? Owocowe galaretki w cukrze o figlarnej nazwie Hop Siup!

Poza uwielbianym przez najmłodszych smakiem, który zawdzięczają naturalnym sokom owocowym, galaretki w cukrze Hop Siup! to również doskonały pretekst do kreatywnej zabawy. Widoczne na opakowaniu kreskówkowe postacie już z daleka pobudzają wyobraźnię dzieci. Jaskrawe i soczyste kolory kojarzące się z owocami i witaminami dodatkowo wzmacniają doznania najmłodszych. 

Prawdziwa zabawa rozpoczyna się jednak w momencie, w którym otworzymy opakowanie. W środku znajdziemy bowiem cztery różne smaki cukierków. Każdy z nich reprezentuje inną - widoczną na opakowaniu cukierka - postać, które wspólnie tworzą paczkę przyjaciół. To jedynie niewielka sugestia dla nieznającej granic wyobraźni najmłodszych. 

Galaretki w cukrze Hop Siup! kryją w sobie dodatkowe malinowe nadzieje. Są dostępne w czterech soczyście owocowych smakach: orzeźwiającej cytryny, soczystej pomarańczy, dojrzałej wiśni i słodkiego jabłka. Te lekkie galaretki z dodatkiem naturalnych soków owocowych i witaminy C sprawdzą się idealnie jako przekąska albo pretekst do kreatywnej zabawy. Są bezglutenowe, a także nie zawierają żelatyny, dzięki czemu są dodatkowo odpowiednie dla wegetarian.


foto: mat. partnera

[1] wiadomoscispozywcze.pl/artykuly/9434/ktore-prezenty-wygrywaja-podczas-dnia-matki-analiza-paragonow/
[2] https://media-provident.pl/pr/833377/barometr-providenta-pieniadze-najpopularniejszym-prezentem-komunijnym-i-slubny

Reklama