Fabryka Cukierków „Pszczółka”: Połączenie tradycji i nowoczesności

Fabryka Cukierków „Pszczółka”: Połączenie tradycji i nowoczesności

Fabryka Cukierków „Pszczółka” to zakład z ponad 70-letnią tradycją, który istnieje już od 1952 roku. Cukierkami od „Pszczółki” zajadają się już całe pokolenia Polaków. W swoim szerokim asortymencie posiada między innymi tradycyjne karmelki takie jak np. Kukułki, Jogusie czy Miętowe Lubelskie.

Przez wiele lat firma była jednym z liderów wśród producentów karmelków. Kolejnym krokiem w rozwoju było wypuszczenie na rynek linii ekskluzywnych pralin. Taki krok umożliwiło otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w 2017 r., który znajduje się na terenie lubelskiej strefy ekonomicznej. To tam, w nowych budynkach ulokowano nowoczesne urządzenia do produkcji pralin i cukierków czekoladowych. „Pszczółka” ma już na swoim koncie kilka „czekoladowych sukcesów”.

„Czekoladowe Inspiracje” - „Czekoladowy sukces”

Praliny są nie tylko pysznym deserem, ale także doskonałym prezentem lub elementem eleganckiego przyjęcia. „Czekoladowe Inspiracje” w eleganckich opakowaniach doskonale sprawdzają się w formie prezentu dla kogoś wyjątkowego dzięki swojej doskonałej jakości i ekskluzywnemu opakowaniu. Innowacyjna seria smaków „Czekoladowe Inspiracje”  wyznacza trendy  na rynku, czerpiąc inspiracje ze smaków znanych i popularnych ciast takich jak sernik z truskawką, kremówka, brownie czy tort pomarańczowy. Spośród tych smakowitych propozycji każdy może wybrać coś dla siebie.

Słodycze i ciasta od wieków były kojarzone z gościnnością oraz uroczystościami. Praliny inspirowane tymi smakami doskonale sprawdzają się także np. podczas rozmaitych świąt, takich jak Boże Narodzenie, Wielkanoc ale też na różnego rodzaju uroczystościach i bankietach. Złote elementy i charakterystyczna dla tej marki „falka” dają poczucie luksusu i są świetnym rozwiązaniem prezentowym,szczególnie w opakowaniach typu stabilo.

Fabryka Cukierków „Pszczółka” liderem w produkcji karmelków na polskim rynku

„Pszczółka” od samego początku swojego istnienia produkuje karmelki. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu jest w stanie połączyć tradycyjne wartości z innowacyjnymi pomysłami.

Jednym z najlepiej znanych produktów z asortymentu Pszczółki są karmelki owocowe z „musssującym” nadzieniem, które możemy znaleźć na półkach sklepowych od blisko trzech dekad. Cukierki te zaskakują i zachwycają już od pierwszego musssnięcia na języku. Za sprawą owocowych smaków i musującego nadzienia kuszą niebanalnym połączeniem: słodyczy i kwasowości.

Cukierki Musss od „Pszczółki”

Karmelki Musss są zamknięte w klasycznym opakowaniu na 2-skręt, idealnym do noszenia ze sobą i cieszenia się smakiem gdziekolwiek jesteśmy. To cukierek, który może towarzyszyć nam w codziennych chwilach, jak i w wyjątkowych momentach, które zasługują na wyjątkowy smak.

Cukierki Musss to nowy wymiar smaków, stworzony przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka”. To połączenie tradycji, pasji i nowoczesności, które doskonale oddają ducha tej wyjątkowej marki. Musss...isz spróbować, aby uwierzyć w magię smaku. Daj się porwać temu unikalnemu doznaniu i odkryj nowe oblicza słodyczy razem z Fabryką Cukierków „Pszczółka”!

Cukierki Musss Cola i Sprint od „Pszczółki”

Po ogromnym sukcesie karmelków Musss, Pszczółka postanowiła wprowadzić kolejną innowację. Do tej pory karmelki Musss były dostępne w czterech soczyście owocowych smakach: dojrzałej wiśni, słodkich winogron, soczystej pomarańczy i orzeźwiającej cytryny. Poszukując nowych smaków i rozwiązań „Pszczółka” zaskakuje właśnie zupełnie nowym cukierkiem. W wyniku połączenia tradycji, pasji i nowoczesności, w sercu lubelskiej fabryki powstała zaskakująca, nowa mieszanka – Musss Cola i Sprint.

Znany i lubiany smak coli osłodzi dzień każdemu oraz będzie idealnym dodatkiem na wszelkie imprezy. Smak Sprint jest orzeźwiający, stworzony dla ludzi aktywnych, którzy lubią się ruszać i przekraczać limity. Podobnie jak gazowane napoje, cukierki Musss przyjemnie musssują na języku, przez co dostarczają dodatkowych wrażeń smakowych.

Bezglutenowe i wegańskie cukierki

Cukierki Musss od „Pszczółki” są produktem, którym każdy może cieszyć się bez żadnych obaw. Są w 100% bezglutenowe, wegańskie i nie zawierają konserwantów. To wyjątkowy smak, który może być wspólny dla wszystkich – bez względu na styl życia. Charakterystyczny efekt musssowania w ustach powstaje przez zetknięcie z wodą kwasku cytrynowego z sodą, a więc samych naturalnych składników.

Cukierki Musss są wynikiem starannego wyboru składników najwyższej jakości. Cukier z buraków cukrowych pochodzący od polskich rolników i naturalne koncentraty soków owocowych (cytrynowego, pomarańczowego, wiśniowego i czarnego bzu) to gwarancja nieocenionej jakości nadającej karmelkom wyjątkowego smaku.

Tradycja i innowacja

„Pszczółka” to nie tylko tradycja, ale i zaangażowanie w jakość. Od 70 lat tworzy swoje produkty z pasją, ciągle wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Począwszy od karmelków aż po praliny, Fabryka cukierków „Pszczółka” zawsze jest gwarancją najlepszej jakości i smaku.

foto: mat. partnera

Reklama