Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów w majówkę

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów w majówkę

Biedronka wydłuża godziny otwarcia sklepów w majówkę. Sklepy nie będą jednak czynne każdego dnia. Kiedy zrobimy zakupy w majówkę w Biedronce? Czy sklepy Biedronka są otwarte 1 maja? Jakie są godziny otwarcia sklepów 2 maja? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości!

Spis treści:

  1. Biedronka w majówkę 2024
  2. Biedronka - godziny otwarcia 27 i 28 kwietnia
  3. Biedronka 1 maja - godziny otwarcia
  4. Biedronka 2 maja - godziny otwarcia
  5. Biedronka 3 maja - godziny otwarcia
  6. Biedronka 4 maja - godziny otwarcia

Biedronka w majówkę 2024. Czy sklepy są otwarte?

Podobnie jak każdego roku majówka wypada na przełomie kwietnia i maja. To jednak, ile dni wolnych w majówkę będziemy mieli zależy od tego, czy zdecydujemy się na dodatkowy urlop. Przy wykorzystaniu jednego dnia urlopu (2 maja), weekend majowy wydłuży się z trzech do pięciu dni. Osoby, które wezmą dodatkowo wolne na 29 i 30 kwietnia, będą natomiast mogły cieszyć się aż dziewięciodniowym przedłużonym weekendem. Jak w majówkę będą otwarte sklepy Biedronka?

Sklepy Biedronka będą otwarte w dni poprzedzające majówkę w wydłużonych godzinach. Zakupy zrobimy w nich zatem aż do wtorku 30 kwietnia. 1 maja i 3 maja to z kolei dni ustawowo wolne od pracy. Sklepy Biedronka będą wtedy nieczynne. 

Przed majówką sklepy Biedronka będą otwarte w wydłużonych godzinach. Jak informuje sieć, do 27 kwietnia godziny otwarcia Biedronek będą wydłużone w większości sklepów do godziny 23:30. W niedzielę handlową 28 kwietnia sklepy będą natomiast czynne do 22:00. 

Biedronka - godziny otwarcia 27 i 28 kwietnia

Biedronka przed majówką, a więc do 27 kwietnia, wydłuża godziny pracy sklepów. Ponad 3000 placówek na terenie całego kraju będzie czynnych do godziny 23:30, a w niektórych przypadkach nawet jeszcze dłużej.

Natomiast w najbliższą niedzielę handlową, 28 kwietnia, ponad 3 tys. sklepów Biedronka pozostanie otwartych dla klientów co najmniej do godziny 22:00. Dokładne szczegóły pracy poszczególnych placówek, kupujący mogą znaleźć na ich drzwiach wejściowych.

Biedronka 1 maja - godziny otwarcia

Majówka rozpoczyna się w tym roku w środę. To właśnie wtedy wypada 1 maja, powszechnienie znany jako Święto Pracy. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, zatem sklepy Biedronka będą tego dnia nieczynne.

Biedronka 2 maja - godziny otwarcia

Majówka to powszechne określenie na długi weekend majowy. Kombinacja dwóch dni wolnych, a tymi ustawowo są 1 i 3 maja, pozwala na znaczne wydłużenie urlopu bez poświęcenia wielu dni wolnych w pracy. 2 maja wypada w tym roku w czwartek. Choć obchodzimy wtedy Dzień Flagi, nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy. Sklepy Biedronka będą czynne 2 maja na takich samych zasadach, jak w dni powszednie

Biedronka 3 maja - godziny otwarcia

3 maja jest drugim ustawowo wolnym od pracy dniem w czasie majówki. W tym roku wypada w piątek, dzięki czemu każdy będzie mógł cieszyć się dłuższym weekendem majowym. W piątek 3 maja sklepy Biedronka będą nieczynne.

Biedronka 4 maja - godziny otwarcia

4 maja wypada w tym roku w sobotę. To dzień, w którym nie obchodzimy żadnego święta, zatem sklepy Biedronka powinny działać w takich samych godzinach, jak w dni powszednie.


foto: mat. redakcji