Debiutuje nowy smak Somersby. To różowe piwo light

Somersby Pink Grapefruit Light 4% to tegoroczna nowość w ofercie Carlsberg. Nowy wariant zachwyca nie tylko orzeźwiającym smakiem różowego grapefruita, ale również delikatną słodyczą i niską zawartością kalorii. 

Somersby Pink Grapefruit Light 4%

Somersby Pink Grapefruit Light to pierwszy cytrusowy smak w portfelu marki. Jednocześnie Somersby w nowej odsłonie to piwo o obniżonej zawartości kalorii, dzięki mniejszej ilości cukru. 

Somersby Pink Grapefruit Light będzie świetnym wyborem dla poszukiwaczy lekkiego, niezbyt słodkiego smaku. Obserwując mega trendy widzimy, że konsumenci poszukują napojów z mniejszą ilością cukru i na te potrzeby odpowiadamy tegoroczną nowością.

Aleksandra Niemczyk-Kulczyńska, Senior Brand Manager

Nowość dostępna jest zarówno w szklanej butelce, jak i w puszce, a marka zaplanowała komunikację nowości 360. 

Nowy smak Somersby na 2024 rok (foto: mat. prasowe)

To kolejny sezon, w którym marka zakaskuje nowościami. Sprawdź nowe smaki Somersby, które pojawiły się w ostatnim czasie!

Marka Somersby znana jest z wyśmienitych innowacji. W 2023 roku wariant  Somersby Cherry & Apple zdobył pierwsze miejsce podczas konkursu "Złote Innowacje FMCG & Retail 2023", a wariant Blackcurrant & Lime 0,0% uzyskał w tym samym konkursie wyróżnienie. 


foto: unsplash