W centrum miasta stanął Zeromat. Pepsi rozdaje w nim puszki za darmo

W centrum miasta stanął Zeromat. Pepsi rozdaje w nim puszki za darmo

Pepsi kontynuuje działania związane z rebrandingiem marki. Najpierw producent zorganizował event na tarasie najwyższego budynku w Warszawie, teraz postawił w centrum miasta "Zeromat". W zamian za pustą puszkę, można w nim dostać dwa kolejne napoje. Jak skorzystać?

Jedną ze zmian w ramach rebrandingu Pepsi było wycofanie z rynku Pepsi Max. W jej miejsce wkroczyła Pepsi Zero Cukru. Zeromat to element kampanii, której celem jest powitanie napoju bez cukru w nowej odsłonie.

Automat z Pepsi za darmo – gdzie?

Zeromat to  pierwszy tego rodzaju automat marki, w którym oddając puste opakowanie po produkcie, w zamian otrzymujesz dwa pełnowymiarowe napoje gratis. Automat z puszkami Pepsi Zero Cukru jest zlokalizowany tuż przy rondzie ONZ, w centrum Warszawy.

Od teraz aż do 13 kwietnia można przyjść i wymienić w Zeromacie pustą puszkę Pepsi Max 0.33L na dwa, bezpłatne napoje Pepsi Zero Cukru.

Nowa puszka i nazwa Pepsi Zero Cukru

Pepsi przechodzi największy od ponad 14 lat rebranding. Wraz z początkiem roku na sklepowych półkach pojawiają się napoje marki w nowym, odświeżonym designie. Nowe logo Pepsi na produktach podkreśla zarówno nowoczesny, jak i kultowy styl Pepsi. Jednak to nie jedyna zmiana.

W ramach globalnego procesu unifikacji nazw marek, którego celem jest wprowadzenie przejrzystości w portfolio produktów firmy, Pepsi Max zastąpiono Pepsi Zero Cukru. Mimo nowej nazwy i identyfikacji wizualnej napój zachował niezmienioną recepturę, którą uwielbiają konsumenci na całym świecie.


foto: mat. prasowe

Reklama