Żabka wprowadza własne kupony rabatowe. Sieć idzie śladem giganta fast food?

Żabka wprowadza własne kupony rabatowe. Sieć idzie śladem giganta fast food?

Papierowe kupony debiutują w sklepach sieci Żabka. Na ulotce znajdziemy rabaty na 12 różnych produktów lub posiłków. Wśród nich hot dog za 4 zł czy druga kawa za złotówkę. Koncept brzmi znajomo?

Papierowe kupony wracają

Do tej pory z tego rodzaju promocji słynęły raczej sieci fast food. Papierowe kupony przez długi czas wykorzystywał w ramach swojej promocji McDonald's, ale także KFC czy Burger King. Po latach jednak papierowe kupony McDonald's zostały wyparte przez aplikacje mobilne. Amerykański fast food zdecydował się jednak na ich "reanimację". McDonald's wprowadził je do obrotu ponownie w styczniu br.

Już po raz kolejny w działaniach Żabki możemy zauważyć inspiracje międzynarodowymi sieciami fast food. Wcześniej detalista otworzył sklep dla zmotoryzowanych. Mechanizm składania zamówień w Żabka Drive Piaseczno łudząco przypominał sposób znany z największych sieci fast food.

Jak dostać kupony do Żabki?

Żabka przygotowała specjalne kupony rabatowe na ciepłe przekąski i gorące napoje. Do 26 marca br. otrzymają je klienci, którzy kupią dowolny produkt z oferty Żabka Café lub #PROSTOzPIECA w jednym ze sklepów sieci Żabka lub skorzystają z ofert dostępnych w aplikacji Żappka.

W Poznaniu, Warszawie i Krakowie kupony będą także rozdawane przez personel promocyjny – m.in. w okolicach akademików, kin i uczelni wyższych.

Kupony rabatowe w Żabce [LISTA PROMOCJI]

Kupony rabatowe Żabki obowiązują na produkty dostępne w ramach oferty #PROSTOzPIECA oraz Żabka Cafe. Co znajduje się wśród kodów rabatowych? W ramach kuponów rabatowych Żabki obowiązujących do 26 marca możemy skorzystać z takich promocji jak:

  • druga kawa mała za 1 zł
  • hot dog za 4 zł
  • zestaw Hot Dog + Frytki w cenie 8 zł
  • Pizza wrap za 8 zł
  • Focaccini z kurczakiem za 7 zł
  • 2 x burger za 10 zł
  • churrosy za 1 zł do małej kawy
  • drugie stripsy za 1 zł
Kupony do Żabki - lista promocji (mat. prasowe)

Jak wykorzystać kupon rabatowy w Żabce?

Kupony rabatowe nie działają wszędzie. W ramach tej promocji Żabka oferuje bowiem specjalne promocje na produkty z dwóch oferty – Żabka Café i #PROSTOzPIECA. Aby zrealizować kod rabatowy musimy zatem znaleźć najbliższy sklep, który tę ofertę posiada w placówce. Sprawdzić można to w aplikacji mobilnej Żappka lub za pośrednictwem wyszukiwarki sklepów Żabka. 

Aby wykorzystać kupon, należy dać go kasjerowi do zeskanowania lub aktywować kupon dostępny w aplikacji. Rabat naliczy się automatycznie. 


foto: mat. prasowe
 

Reklama