Od teraz telefon naprawisz w Żabce. Nowa usługa w sklepach

Od teraz telefon naprawisz w Żabce. Nowa usługa w sklepach

Naprawa smartfona to kolejna, po czyszczeniu butów, niecodzienna usługa, o którą swoją ofertę rozszerza Żabka. w ten sposób sieć realizuje strategię, zgodnie z którą chce "uwalniać czas" klientów, promując przy tym proekologiczne zachowania. 

Najnowsza usługa wchodzi do sklepów Żabka za sprawą współpracy z firmą Digital Care. Od 13 marca br. klienci sieci mają możliwość szybkiej naprawy smartfona i wynajęcia na jej czas telefonu zastępczego. 

Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów, rozwijając dla nich kompleksowy pakiet Wygodnych Usług. Nowością jest możliwość naprawy smartfona z Żabką i Digital Care. Zamiast wyrzucić uszkodzony smartfon warto go nadać w pobliskiej Żabce i przekazać do profesjonalnej i szybkiej naprawy.

Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług, Żabka Polska

Naprawa smartfona w Żabce

Usługa oferowana w Żabce jest dostępna w dwóch wariantach:

  • naprawy autoryzowanej, z wykorzystaniem oryginalnych części producenta i z zachowaniem gwarancji;
  • naprawy nieautoryzowanej, korzystniejszej cenowo, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości zamienników. 

Oferta obejmuje szeroki zakres napraw, np. wymiana zbitej szybki, uszkodzonego wyświetlacza, aparatu, głośników, portów czy naprawę telefonu po zalaniu itp. 

Zbita szybka w Iphone - cena naprawy w Żabce

Usługę można zamówić przez specjalna stronę internetową www.digitalcare.zabka.pl. Po wskazaniu producenta i modelu smartfona, a następnie rodzaju uszkodzenia, Digital Care podaje orientacyjny koszt naprawy. I tak przykładowo wstępna cena za naprawę Iphone 11 z uszkodzonym wyświetlaczem to od 625 zł w serwisie autoryzowanym lub od 531 zł w serwisie nieautoryzowanym.

Po wyborze opcji serwisowej, należy nadać paczkę w Żabce. Następnie otrzymujemy ekspertyzę i finalny kosztorys. Naprawa ma trwać do 7 dni roboczych od dnia zapłaty za naprawę. 

Telefon zastępczy na czas naprawy

Dodatkową opcją jest wynajem telefonów zastępczych na cały okres trwania naprawy, która opiera się na popularnych modelach w wersji odnowionej i przyjaznej dla środowiska. Cena wynajmu telefonu za pośrednictwem Digital Care wynosi w przypadku naprawy Iphone 11 z uszkodzonym wyświetlaczem 99 zł. 

Naprawa telefonu to kolejna usługa, którą Żabka wdradza w ramach pakietu "Wygodnych Usług". W ubiegłym roku detalista wprowadził między innymi możliwość naprawy i czyszczenia butów w Żabce. Najbardziej rozpoznawalną usługą w tym pakiecie są natomiast przesyłki kurierskie.


foto: mat. prasowe

Reklama