Takiej usługi jeszcze nie było! Żabka naprawi i wyczyści buty klientom

Takiej usługi jeszcze nie było! Żabka naprawi i wyczyści buty klientom

Czyszczenie i naprawa butów to usługa, która niekoniecznie może kojarzyć się ze sklepem spożywczym. Żabka planuje to jednak zmienić. Sieć wchodzi we współpracę z firmą woshwosh i oferuje swoim klientom szybką i profesjonalną naprawę oraz czyszczenie ich obuwia. 

W ten sposób Żabka zgodnie ze swoim hasłem "uwalnia czas" klientów. Nowe usługi są realizowane wspólnie z woshwosh, pierwszą w Europie firmą zajmującą się cyrkularnością obuwia, która współpracuje z lokalnymi szewcami, rekultywując to ginące rzemiosło.

Czyszczenie i naprawa butów w Żabce

Przemysław Tomaszewski z Żabka Polska przyznaje, że zaskakiwanie klientów kolejnymi wyjątkowymi usługami i rozwiązaniami to specjalność sieci Żabka. "Wprowadzając usługi we współpracy z woshwosh, pomagamy klientom oszczędzać ich czas, ale także pieniądze, ponieważ naprawa i czyszczenie obuwia są dużo tańsze niż kupno nowego" – zaznacza.

Firma woshwosh, która w ramach współpracy zajmie się czyszczeniem i naprawą butów skupia się w swojej działalności na szerzeniu idei zero waste. "Tak jak ubrania oddajemy do pralni, a nie wyrzucamy, tak samo powinniśmy postępować z butami. Przedłużanie im życia jest bardzo ważne z punktu widzenia naszej planety" – podkreśla założycielka woshwosh, Martyna Zastawna. 

Ile kosztuje naprawa i czyszczenie butów? [PEŁNY CENNIK]

Koszt naprawy i czyszczenia butów w Żabce zależy od wybranych usług. Przykładowo, wymiana fleków lub zelówek kosztuje 35 zł, a standardowe czyszczenie wynosi 59 zł. Ponadto dostępne są różne pakiety czyszczenia i napraw, które mogą zawierać dodatkowe usługi, takie jak impregnacja czy ozonowanie. 

Pełny cennik usług związanych z czyszczeniem i naprawą butów w Żabce prezentuje się następująco:

  • Czyszczenie butów – 59 zł
  • Czyszczenie + naprawa butów standard – 79 zł
  • Czyszczenie + naprawa butów premium – 119 zł
  • Pakiet naprawczy dla butów sportowych – 69 zł
  • Pakiet naprawczy dla butów eleganckich – 59 zł
  • Wymiana fleków – 35 zł
  • Wymiana żelówek – 35 zł
  • Naprawa zapiętek – 39 zł

Czyszczenie butów w Żabce – czas realizacji zamówienia

Ważne jest również zauważenie, że czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni dla usługi czyszczenia obuwia i do 14 dni dla pakietów i napraw szewskich. Dodatkowo, buty należy dostarczyć do wybranego sklepu Żabka podczas zamawiania usługi i odebrać je w tym samym miejscu.


Foto: mat. redakcji (wiadomoscispozywcze.pl)

Reklama