Konkurs Henkel Sustainability Awards for Retail
Henkel Awards Konkurs Henkel Sustainability Awards for Retail

Już 8 marca 2024 rusza X edycja konkursu ECU Sustainability Awards i w jej ramach po raz czwarty zostanie przyznana nagroda Henkel Sustainability Award for Retail za najciekawsze praktyki zrównoważonego rozwoju.

Do 15 marca sieci handlowe, firmy FMCG i dostawcy rozwiązań dla handlu mają czas na zgłoszenia innowacyjnych rozwiązań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Nagrody zostaną wręczone 9 kwietnia podczas uroczystej gali w trakcie Poland & CEE Retail Summit 2024.

ECU Sustainability Awards

Konkurs ECU Sustainability Awards jest adresowany do dostawców rozwiązań oferujących innowacyjne usługi lub technologie pomagające producentom i sprzedawcom zwiększać ich zrównoważony rozwój, producentów FMCG zaangażowanych w wytwarzanie towarów tak samo dobrych dla planety, jak i  konsumenta oraz dla detalistów, którzy na nowo definiują doświadczenia zakupowe dzięki zrównoważonym praktykom. W konkursie oceniane będą kompleksowe strategie i konkretne projekty, dotyczące zarządzania środowiskowego, wydajności ekonomicznej i solidarności społecznej. Udział w nim jest szansą na podniesienie poziomu znajomości marki jako lidera zrównoważonego rozwoju, zdobycia bądź poszerzenia ekskluzywnej sieci kontaktów z ekspertami branży oraz zwiększenia widoczności swoich działań na arenie międzynarodowej.

Henkel Sustainability Awards for Retail

Czwarty raz patronem jednej z kategorii jest firma Henkel, której przedstawiciele wręczą Henkel Sustainability Awards for Retail. To nagroda za wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju w sektorze handlu detalicznego.

Firma Henkel, jako lider zrównoważonego rozwoju, chce być pionierem nowych rozwiązań, a równocześnie zarządzać biznesem w sposób odpowiedzialny i dbać o sukces ekonomiczny przedsiębiorstwa. Takie podejście charakteryzuje wszystkie nasze działania, wzdłuż całego łańcucha wartości. Jestem szczęśliwy i dumny, że możemy być partnerem nagrody zrównoważonego rozwoju dla sieci handlowych w Polsce, ponieważ idea ta jest bardzo bliska mojemu sercu. Już nie mogę się doczekać wspólnego świętowania ze zwycięzcami podczas European Circular Retail Congress 9 kwietnia.

Kiril Marinov, dyrektor zarządzający działu Henkel Consumer Brands.

 

Zobacz strategię zrównoważonego rozwoju w Henkel:


foto: mat. prasowe Henkel

Reklama