Carrefour wpadł na kolejny pomysł. Sieć zapowiada inwestycje w nowy koncept

Carrefour wpadł na kolejny pomysł. Sieć zapowiada inwestycje w nowy koncept

Kubki papierowe, balony, a może urodzinowe świeczki? Carrefour inwestuje w nowy koncept handlowy, który ma być odpowiedzią na karnawałowe potrzeby klientów. Imprezowa strefa w Carrefour będzie oferowała ponad tysiąc produktów, które sprawdzą się na tego typu spotkaniach. 

W Carrefour przygotujemy się na każdą imprezę

Każdy, kto organizował kiedykolwiek imprezę doskonale zna moment, w którym stajemy przed pytaniem, gdzie kupić paierowe kubki lub w jakim sklepie są balony czy świeczki urodzinowe. Z odpowiedzią przychodzi Carrefour, który właśnie ogłosił wprowadzenie do wybranych sklepów specjalnych imprezowych stref.

Na ten moment strefa Party znajduje się w siedmiu hipermarketach Carrefour w Polsce. Na tym jednak nie koniec. Detalista zapowiedział dalsze inwestycje w ten koncept, który już w najbliższym miesiącach ma pojawić się w kolejnych 10 lokalizacjach. 

To kolejny rozwijany przez detalistę koncept. W ramach nowych strefr stworzył już między innymi przestrzeń Outlet Carrefour. Ostatnio zadebiutowała też Kwiaciarnia Carrefour.

Papierowe kubki i świeczki w Carrefour

Strefy Party są dostępne w sklepach Carrefour Polska w 7 lokalizacjach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Asortyment tego nowego na polskim rynku konceptu obejmuje ponad 1000 produktów non-food, dostępnych na stałe i podzielonych na specjalnie kategorie to między innym:

  • balony,
  • nakrycia stołu (kubeczki, talerzyki, serwetki itp.),
  • dekoracje imprezowe (świeczki, serpentyny, banery, itp.),
  • różnego rodzaju produkty niezbędne na przyjęcia tematyczne w różnych stylach oraz urodzinowe. 

Sieć w ciągu najbliższych miesięcy otworzy strefy w kolejnych 10 lokalizacjach w Polsce.


foto: mat. prasowe

Reklama