Carrefour uruchamia zupełnie nowy koncept. W hipermarkecie otwarto... kwiaciarnię

Carrefour uruchamia zupełnie nowy koncept. W hipermarkecie otwarto... kwiaciarnię

We flagowym hipermarkecie Carrefour w Westfield Arkadia w Warszawie właśnie zadebiutowała kawiarnia. Klienci w specjalnie przygotowanych koszach nie tylko znajdą gotowe bukiety lub cięte czy doniczkowe kwiaty, ale także będą mogli skorzystać z pomocy florysty. 

Kwiaty w Carrefour

Premiera własnej kwiaciarni Carrefour przypadła na czwartek 13 października 2023. Od tego dnia wszyscy klienci sieci w warszawskiej galerii Westfield Arkadia mogą zrobić zakupy na nowoczesnym stoisku z rozbudowaną ofertą florystyczną. 

Kwiaciarnia jest kolejnym, m.in. po specjalnym stoisku z pizzą Bistro Pizza, konceptem, który wprowadził Carrefour. Detalista już właściwie słynie z wdrażania innowacyjnych rozwiązań w duchu konceptu store in store.

Kwiaciarnia w Carrefour

Carrefour wielokrotnie umieszczał specjalistyczne sklepy we wnętrzach swoich hipermarketów. Tak powstawały już koncepty store in store ze zdrową żywnością, kuchniami światami, a nawet sklep Decathlon w hipermarkecie Carrefour

Klienci super- i hipermarketów oczekują szerokiego asortymentu, który pozwoli im dokonywać kompleksowych zakupów w jednym miejscu, nie tylko tych spożywczych, ale coraz częściej także z innych kategorii.

Krzysztof Dobczyński, dyrektor działu produktów dużej konsumpcji i produktów świeżych w Carrefour Polska

Kwiaciarnia w hipermarkecie Carrefour działa od 12 października tego roku. Jak przyznał Krzysztof Dobczyński, dyrektor działu produktów dużej konsumpcji i produktów świeżych w Carrefour Polska, ruchliwe centrum handlowe ma być "idealnym miejscem do wdrożenia i testów takiego projektu".

Ceny kwiatów u bukietów w Carrefour 2023

Na miejscu dostępnych jest wiele gotowych bukietów, których ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W kwiaciarni Carrefour dostępne są również kwiaty cięte, z których na życzenie klientów, wyspecjalizowany florysta układa personalizowane wiązanki czy nawet kwiaty w modnych pudełkach lub wazonach.

Ceny kwiatów w Carrefour są konkurencyjne. Bukiet można kupić już za około 30 zł. W kwiaciarni Carrefour dostępne są jednak również większe bukiety kwiatów, których cena waha się od około 79 zł do 129 zł. Bukiet tulipanów w kwiaciarni Carrefour to natomiast koszt na poziomie około 15 zł.

Kwiaciarnia Carrefour znajduje się tuż przy wejściu głównym do hipermarketu. W koszach znajdują się gotowe bukiety kwiatów. Kwiaciarnia oferuje jednak również kwiaty cięte i doniczkowe.


foto: mat. prasowe

 

Reklama