Sieć SPAR otworzyła dwa kolejne nowe sklepy

Sieć SPAR otworzyła kolejne nowe sklepy w formacie SPAR Mini – w miejscowościach Borówiec Kamionki, przy ul. Głównej 52 oraz w Nowej Soli przy ul. Fredry 2. SPAR Mini to format, który dedykowany jest lokalizacjom na osiedlach i na terenach wiejskich. To sąsiedzki sklep na szybkie, wygodne i codzienne zakupy.

Klienci w placówkach SPAR mogą kupić polskie produkty w atrakcyjnych cenach, a także bardzo dobrej jakości wyroby pod marką własną SPAR, których asortyment jest wciąż rozwijany. Sieć SPAR dynamicznie rozwija się w całej Polsce i szuka kolejnych lokalizacji.

Systematycznie otwieramy nowe placówki SPAR – także we współpracy z siecią AVIA. Oferujemy klientom produkty o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, a także bliskość, doskonałe lokalizacje i świetną obsługę. Ponadto rozwijamy ciekawe, nowatorskie koncepty tzw. sklepów w sklepie: Bean Tree Cafe i TOPS! Liquor. Od dłuższego czasu rozwijamy naszą markę własną i wprowadzamy do oferty wyjątkowo atrakcyjne produkty – dostosowane do potrzeb naszych klientów. Chcemy, aby marka SPAR kojarzyła się z bardzo dobrą jakością w przystępnych cenach. Dlatego mocno stawiamy na szeroką ofertę, aby każdy znalazł coś dla siebie. Konsumenci bardzo doceniają produkty marki SPAR co potwierdzają swoimi zakupami.

Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce

Spar Borówiec Kamionki

ul. Główna 52, Borówiec Kamionki

Spar Nowa Sól

ul. Fredry 2, Nowa Sól

The SPAR Group Ltd. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu w RPA. W latach 60. firma stała się wyłącznym master franczyzodawcą SPAR w Republice Południowej Afryki. Obecnie The SPAR Group Ltd. działa również w 5 innych krajach afrykańskich, Irlandii, południowo-zachodniej Anglii, Szwajcarii i na Sri Lance.


foto: mat. prasowe Spar

Reklama