Prezent na Dzień Babci. Te praktyczne prezenty sprawią radość każdej babci

Prezent na Dzień Babci. Te praktyczne prezenty sprawią radość każdej babci

Dzień Babci obchodzimy każdego roku 21 stycznia. W 2024 roku wypada on zatem w niedzielę niehandlową. Oznacza to, że prezent na Dzień Babci musimy kupić najpóźniej w sobotę. Upominki, które sprawdzą się jako prezent dla babci do swoich sklepów wprowadziła już zdecydowana większość sieci handlowych. Sprawdzamy, na które z nich warto polować przed Dniem Babci!

Prezent na Dzień Babci 2024 – personalizowane gadżety

Najprostszym, a często także najtańszym, prezentem na Dzień Babci są personalizowane gadżety. Mowa o produktach stworzonych specjalnie na Dzień Babci, które są stylizowane w taki sposób, aby docenić obdarowywaną babcię. Przed Dniem Babci akcesoria takie znajdziemy w niemal każdym sklepie, poczynając od dyskontów typu Biedronka czy Lidl, aż na drogeriach jak Rossmann kończąc. 

Prezenty na Dzień Babci w Rossmannie 2024 (foto: mat. redakcji)

Przykładowo w sklepach Biedronka na Dzień Babci znajdziemy takie gadżety jak etui na okulary w kwiatowe wzory czy portmonetkę z napisem "Babcia idealna". W sklepach możemy polować także na akcesoria kuchenne (m.in. rękawicę kuchenną) z napisem "Kuchnia Babci to czyta magia".

Swoją ofertę przygotował także na Dzień Babci Lidl. Poza rękawicami kuchennymi z dedykacją dla babci, w sklepach sieci znajdziemy także między innymi poduszki oraz kubki na Dzień Babci.

Pomysł na prezent na Dzień Babci

Prezentem, którym pokażemy naszym babciom, że nam na nich zależy z pewnością będzie także sprzęt, dzięki któremu będzie ona mogła zadbać o swoje zdrowie. Wśród takich inspiracji na prezent znajdziemy między innymi ciśnieniomierz klasyczny lub nadgarstkowy, wzmacniacz słuchu, ale także irygator do jamy ustnej czy też różnego rodzaju masażery. 

Dobrym pomysłem na prezent może być też wyprofilowana poduszka, która odciąży plecy lub koc obciążeniowy albo elektryczny, który zapewni ciepło podczas chłodniejszych zimowych dni. 

Uniwersalny prezent dla babci

Wśród sprawdzonych i uniwersalnych prezentów, które z pewnością ucieszą większość babć na świecie możemy natomiast wymienić takie podarunki jak:

  • książka,
  • herbata i akcesoria, takie jak ozdobny imbryczek na herbatę, zaparzacz
  • kawa i akcesoria, takie jak kawiarka

Poza tym w wielu sklepach w okresie poprzedzającym Dzień Babci znajdziemy także między innymi dedykowane tej okazji gotowe zestawy prezentowe, w których często znajdziemy herbaty i słodkości.

Praktyczny prezent na Dzień Babci 2024 - karta podarunkowa do...

Karta podarunkowa to prezent, pod który często sięgamy jako ostatnią deskę ratunku w przypadku braku pomysłu na prezent. Ten jednak może okazać się bardzo praktyczny i pożądany. Wystarczy odpowiednio dobrać miejsce docelowe. 

W przypadku prezentu na Dzień Babci warto myśleć praktycznie, a więc zastanowić się, gdzie nasza babcia robi rzeczywiście zakupy. Jednym z bardziej uniwersalnych rozwiązań będzie z pewnością sklep drogeryjny. Wręczona jako prezent karta podarunkowa do Rossmanna lub innej drogerii może znaczącą odciążyć budżet domowy babci i sprawić jej radość.

Prezent na Dzień Babci DIY

Przed Dniem Babci w sklepach następuje istne zatrzęsienie prezentów. Nie każdy jednak czerpie satysfakcję z wręczania powtarzalnych podarunków. Przy okazji zbliżającego się Dnia Babci możemy podarować naszym bliskim prezent od serca, który wykonamy samodzielnie. 

Jednym z pomysłów na samodzielny prezent dla babci może być chociażby bukiet z cukierków. Aby go zrobić potrzebujemy jedynie długich wykałaczek, cukierków oraz papieru ozdobnego. Innym personalizowanym prezentem na Dzień Babci może być także zdjęcie w ramce, które będzie jej przypominać o tym wyjątkowym dniu.


foto: mat. redakcji wiadomoscispozywcze.pl

Reklama