Prezentownik na Dzień Babci i Dziadka w sklepach Lidl

Prezentownik na Dzień Babci i Dziadka w sklepach Lidl

W najnowszej gazetce Lidla znajdziemy sporo ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Babci i Dziadka. W ofercie sieci dostępne są zarówno upominki dedykowane temu świętu, jak i akcesoria codziennego użytku, które z pewnością przydadzą się nie jednej babci oraz nie jednemu dziadkowi. Co znajdziemy w Lidlu na Dzień Babci i Dziadka 2024?

Specjalna oferta Lidla na Dzień Babci i Dziadka 2024 obowiązuje od poniedziałku 15 stycznia. Warto jednak nie odkładać zakupów prezentów na ostatni moment. Dzień Babci wypada bowiem w tym roku w niedzielę 21 stycznia, a Dzień Dziadka w poniedziałek 22 stycznia. 

Dzień Babci i Dziadka Lidl 2024

Od poniedziałku 15 stycznia 2024 w sklepach Lidl dostępne są prezenty na Dzień Babci i Dziadka. Wśród nich znajdziemy między innymi akcesoria dla babci i dziadka, takie jak rękawice kuchenne z okazjonalnymi dedykacjami oraz skarpetki dla "Najlepszego Dziadka" oraz dla "Ukochanej Babci" w cenie 13,99 zł za zestaw.

Wśród dedykowanych Dniu Babci i Dziadka prezentów znajdziemy także poduszki, na których widnieją takie napisy jak "Jej wysokość Babcia" czy "Najlepszy Dziadek". Ich cena to 19,99 zł za poduszkę o wymiarach 40x40 cm.

Dopełnieniem personalizowanego prezentu może być kubek. Ten z grafikami nawiązującymi do Dnia Babci i Dziadka kupimy w Lidlu w cenie 13,99 zł za sztukę.

Dzień Babci i Dziadka - prezenty z Lidla 2024

Oferta dedykowana na Dzień Babci i Dziadka z personalizowanymi napisami to zaledwie ułamek spośród prezentów dla naszych bliskich, którymi inspiruje Lidl. W sklepach sieci od 15 stycznia 2024 kupimy na przykład maszynkę 5 w 1 do włosów i brody, która z pewnością przypadłaby do gustu nie jednemu dziadkowi. Jej cena to w ramach promocji 39,95 zł z aplikacją Lidl Plus. 

Lidl w tym roku przygotował wiele uniwersalnych opcji dla osób, które stają przed pytaniem, co kupić dla babci na Dzień Babci. Wśród inspiracji prezentowych dostępnych w sklepach od poniedziałku 15 stycznia znajdziemy między innymi masażer shiatsu szyi i karku w cenie 99 zł, który jest dostępny także online.

Dla dziadków i babć szczególnie dbających o zdrowie jako prezent na Dzień Babci i Dziadka 2024 może sprawdzić natomiast termometr bezdotykowy na podczerwień w cenie 59,90 zł, ciśnieniomierz nadgarstkowy w cenie 49,90 zł lub wzmacniacz słuchu za 39,99 zł w Lidlu. 

Idealnym prezentem na Dzień Babci i Dziadka może być z pewnością również wózek na zakupy o pojemności 30 litrów w cenie 39,99 zł lub irygator do jamy ustnej w cenie 119 zł. 

Kwiaty w Lidlu na Dzień Babci i Dziadka 2024

Kwiaty to symbol wdzięczności i miłości. Obdarowanemu zawsze sprawiają radość i świadczą o pamięci. W sklepach sieci Lidl spory wybór znajdziemy już od poniedziałku 15 stycznia. Wśród kwiatów, które mogą sprawić wiele przyjemności zarówno babci, jak i dziadkowi znajdziemy m.in.:

  • polską paproć w cenie 11,99 zł,
  • rośliny zielone w jucie o wysokości ok. 15 cm w cenie 19,99 zł,
  • bukier 7 szt. polskich tulipanów w cenie 12,99 zł.

Źródło: inf. prasowa

Reklama