Kaufland ruszył z akcją wyprzedażową. Sieć oferuje rabaty nawet do 90% ceny

Kaufland ruszył z akcją wyprzedażową. Sieć oferuje rabaty nawet do 90% ceny

Kaufland rozpoczął akcję wyprzedażową 11 stycznia. Według zapowiedzi sieci, potrwa ona aż do 29 lutego br. Co znajduje się w ofercie?

Akcja obejmuje artykuły przemysłowe w cenach obniżonych o 50, 60, 70, a nawet 90% podstawowej ceny produktu. Obejmuje elektronikę, narzędzia, AGD, zabawki, akcesoria do sprzątania oraz książki.

Artykuły na wyprzedaży w Kaufland

W akcji wyprzedażowej Kaufland można kupić między innymi artykuły do sprzątania marki własnej K-Classic. Jak sieć informuje, wśród nich w cenie 5 zł dostępne są m.in.: wkład szenilowy do mopa, mop z kijem oraz drewniane wieszaki na odzież 3 szt. w komplecie, a w cenie 20 zł — mop gąbkowy z wyżymaczką.

W akcji nie zabrakło artykułów do kuchni, a mowa między innymi o szerokiej gamie produktów marki Spice & Soul. Kaufland oferuje m.in. miskę ze stali nierdzewnej lub nóż do warzyw w cenie 5 zł, a aluminiowe garnki i patelnie w cenach obniżonych nawet o 70% – np. garnek aluminiowy z pokrywką o średnicy 24 cm zamiast dotychczasowych 99,99 zł będzie kosztował jedyne 30 zł.

Ceny elektroniki obniżone o ponad 50%

AGD, elektronika, narzędzia – to kategorie, których Polacy najczęściej szukają na wyprzedażach.

W akcji „Czyszczenie magazynów” na liście elektorniki znajdują się m.in. artykuły z 3-letnią gwarancją, takie jak: maszynka do strzyżenia włosów PHILIPS HC3510 z ostrzami ze stali nierdzewnej w cenie 50 zł (obniżka o 70%), golarka męska BT-C0201 z precyzyjnym trymerem w cenie 40 zł (obniżka o 66%), idealny do przyrządzania zdrowych koktajli blender ręczny marki własnej Kaufland SWITCH ON® za 20 zł (obniżka o 63%) czy jajowar SWITCH ON® do gotowania jajek w cenie 30 zł (obniżka o 57%).

W ofercie wyprzedażowej Kaufland można znaleźć także narzędzia m.in. produkty marki własnej MY PROJECT (kable rozruchowe i pojemne torby do bagażnika), a także skrzynie narzędziowe różnej wielkości oraz organizery marki QBRICK czy kamera samochodowa TRACER MobiDrive.

W promocji dostępne są również zabawki drewniane i zdalnie sterowane, książki, galanteria i wiele innych. Dostępność produktów może różnić się w zależności od sklepu.


Fot.: gazetka promocyjna Kaufland od 11 stycznia 2024 roku

Reklama