Netto zaczyna 2024 rok mocną promocją. Sieć zaokrągla ceny i wprowadza progi

Netto zaczyna 2024 rok mocną promocją. Sieć zaokrągla ceny i wprowadza progi

Wraz z początkiem 2024 roku Netto rozpoczyna akcję "Niskie ceny – Proste oszczędności", która ma być stanowczą odpowiedzią na poszukiwanie promocji przez Polaków. Jak informuje sam detalista, to "istotna nowość sieci". Na czym polega?

Netto zaokrągla ceny

Zasady akcji promocyjnej Netto "Niskie ceny – Proste oszczędności" są bardzo proste – wybrane produkty z oferty sieci dostępne są od początku roku w cenach wynoszących złotówkę, dwa złote oraz pięć złotych, odpowiadających pojedynczym monetom w polskiej walucie. 

Zaokrąglenie cen produktów jest zabiegiem znanym już od lat z wielu sklepów. Zabieg taki stosuje już między innymi sieć Dealz czy Pepco. Jak komentuje Patrycja Kamińska z Netto Polska, akcja miała być przede wszystkim prosta.

Promocje bywają skomplikowane, a nam zależało na tym, by naszym klientom zaoferować coś prostego, atrakcyjnego i wartościowego jednocześnie. Stąd akcja „Netto: Niskie ceny – Proste oszczędności” i produkty za 1, 2 oraz 5 zł. Akcją objęliśmy artykuły z gamy tych podstawowych, aby generować oszczędności już na codziennych zakupach.

Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska

Akcja Netto, w której sieć wprowadziła trzy progi cenowe, będzie kontynuowana przez kolejne tygodnie. W każdym tygodniu w sklepach sieci pojawi się nowa gama produktów w cenach 1, 2 i 5 zł.

Jeśli ktoś zastanawia się czy warto skorzystać z akcji, nie powinien – 10 sztuk jaj, litr oleju, osiem rolek papieru toaletowego czy opakowanie mięsa mielonego wieprzowego za 5 zł, mozzarella czy 1,5 l wody Muszynianka za 2 zł lub też jogurt Serduszko Zott czy mydło w kostce Luksja za 1 zł. Te oferty mówią same za siebie.

Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska

Jak informuje detalista, w ramach promocji za 1, 2 i 5 zł klienci będą mogli kupić produkty cieszące się największą popularnością. Wśród nich znajdą się m.in. warzywa i owoce, ale także chemia gospodarcza czy nabiał. Sprawdzamy obecne promocje!

Netto promocja aktualna

W ramach oferty "Niskie ceny – Proste oszczędności" Netto wprowadziło zupełnie nową sekcję do gazetki promocyjnej. Prezentowane są w niej produkty, które w danym okresie czasu kupimy kolejno za 1 zł, 2 zł oraz za 5 zł. Sprawdzamy aktualną gazetkę Netto, która obowiązuje od wtorku 2 stycznia do środy 10 stycznia 2024.

AKTUALNE PROMOCJE I KONKURSY W SKLEPACH

PRZEGLĄDAJ TERAZ

Co kupimy za 5 zł w Netto?

Aktualna gazetka promocyjna Netto liczy w sumie aż 27 stron. Wśród nich znajdziemy wiele promocji 5 zł Netto. W tej cenie kupimy między innymi:

 • 10 szt. jaj z chowu ściółkowego
 • 3 kg worek ziemniaków
 • 1 litr oleju rzepakowego
 • masło ekstra 200 g
 • ketchup Kotlin
 • gotowe dania Pudliszki
 • chusteczki nawilżane Hello Sensitive.

Produkty za 2 zł Netto

W najnowszej gazetce promocyjnej Netto nie brakuje także produktów, których cena do środy 10 stycznia wyniesie równe 2 zł. Wśród nich znajdziemy:

 • karma dla kotów Kiciuś 415 g
 • piwo Harnaś
 • zupa Nudle Amino
 • ser mozarella Fellino 125 g.

Produkty za 1 zł Netto

W ramach aktualnej oferty "Niskie ceny – Proste oszczędności" znajdziemy kilka produktów, których cena wynosi dokładnie 1 zł. Są to:

 • 1 sztuka kiwi
 • jogurt Serduszko Zott 125 g
 • mydło w kostce Luksja
 • woda mineralna Krystalia Sport.

Zaokrąglone do złotówki, dwóch złotych oraz pięciu złotych produkty to ciekawy zabieg, który umożliwia sprawne wyliczenie rachunku. Netto zamierza kontynuować tę akcję. W kolejnych tygodniach mają pojawiać się nowe promocje, o które będzie aktualizowany powyższy artykuł. Obecną gazetkę promocyjną można zobaczyć tutaj (pdf).


foto: gazetka promocyjna Netto Polska

Reklama