Będzie drugi sklep Żabka Drive! Znamy datę otwarcia

Będzie drugi sklep Żabka Drive! Znamy datę otwarcia

W piątek 12 stycznia ruszy drugi sklep Żabka Drive. Będzie to już druga placówka w formacie stworzonym z myślą o zmotoryzowanych klientach. Po podwarszawskim Piasecznie, przyszedł czas na okolice Łodzi.

O otwarciu drugiej Żabki Drive poinformowała w mediach społecznościowych Agata Michalska, dyrektorka nowych formatów w Żabka Polska. Zdradziła ona nie tylko datę jej otwarcia, ale także dokładną lokalizację.

Drugi sklep Żabka Drive

Pierwszy sklep Żabka Drive, a więc koncept umożliwiający zakupy bez wychodzenia z samochodu, zadebiutował w Polsce już w październiku 2023 roku. Detalista właśnie zapowiedział otwarcie drugiej placówki. To odbędzie się jeszcze w styczniu 2024 roku. 

"Wygoda staje się o wiele bliższa! Dzięki nowemu sklepowi Żabka Drive, już wkrótce będzie można cieszyć się wygodnymi zakupami bez wychodzenia z samochodu" – zapowiedziała Agata Michalska. Jak zdradziła druga placówka dla zmotoryzowanych będzie zlokalizowana w Szklarskiej Porębie przy Łodzi.

Zgodnie z zapowiedzią, Żabka Drive w Szklarskiej Porębie zacznie działać od piątku 12 stycznia 2024 roku

Kolejny sklep dla kierowców

Żabka Drive to koncept, który powstał z myślą o kierowcach. Aby zrobić zakupy w tym formacie sklepu Żabka wystarczy (analogicznie jak w sieciach fast food) podjechać pod okienko, złożyć zamówienie, a następnie opłacić je i odebrać. Wszystko odbywa się bez wychodzenia z samochodu. 

Przed podjazdem zobaczymy tablicę informującą o aktualnym menu. W ramach oferty Żabka Drive znajdziemy m.in. hot dogi, zapiekanki czy lody. Poza tym przez okienko kupić możemy też słodycze czy napoje dostępne w sklepie.


foto: linkedin.com(@agatamichalska)

Reklama