Lisek łączy siły z Uber Eats. To już kolejne takie partnerstwo

Lisek łączy siły z Uber Eats. To już kolejne takie partnerstwo

Produkty ze sklepu Liska trafiły do aplikacji Uber Eats. Aplikacja zakupowa właśnie poinformowała o nawiązaniu współpracy z jedną z czołowych aplikacji do zamawiania jedzenia. W jej wyniku użytkownicy Uber Eats już od początku grudnia mogą zamawiać poprzez aplikację także produkty ze sklepu Liska. 

Jak zapowiada Lisek, już wkróce zakupy spożywcze za pośrednictwem aplikacji Uber Eats będą mogli zrobić mieszkańcy całej stolicy, a także innych miast w Polsce. Jednak póki co usługa jest dostępna w dwóch dzielnicach Warszawy. 

Lisek w aplikacji Uber Eats

Jak przyznaje Michał Krowiński, współzałożyciel Lisek.App, partnerstwo z Uber Eats jest ważnym krokiem w rozwoju firmy. Przypomnijmy jednak, że nie jest to pierwsze tego typu działanie na koncie aplikacji zakupowej. W październiku tego roku Lisek ogłosił partnerstwo z aplikacją Wolt

Dzięki współpracy z firmami zajmującymi się dostawą jedzenia, mamy szansę dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć rozpoznawalność naszej marki. Jako lider q-commerce w Polsce mamy również misję kształtowania rynku i testowania innowacyjnych rozwiązań. Lisek i Uber Eats mają wspólny cel – zapewnić klientom niezapomniane wrażenia z zakupów, łącząc łatwość dostępu do usług online, bogatą ofertę produktów i szybką dostawę.

Michał Krowiński, współzałożyciel Lisek.App

W ramach oferty sklepu Lisek w aplikacji Uber Eats użytkownicy będą mogli wybierać spośród ponad 2 200 produktów. Wśród nich znajdziemy zarówno produkty spożywcze jak i szeroki asortyment chemii gospodarczej, kosmetyków, akcesoriów elektronicznych czy zabawek.


foto: Lisek.app (linkedin.com)

Reklama