Zamiast konkurować, łączą siły. Lisek wchodzi w partnerstwo z Wolt

Zamiast konkurować, łączą siły. Lisek wchodzi w partnerstwo z Wolt

Wolt, który jest ważnym graczem na europejskim rynku dostaw żywności i Lisek.App, aplikacja zakupowa działający na terenie Polski, ogłaszają partnerstwo. To pierwsza współpraca firm z sektora food food delivery i q-commerce w Polsce.

Ważne partnerstwo

Współpraca pomiędzy Woltem i Liskiem zakłada wprowadzenie bezpośrednio do aplikacji Wolt ponad 2 tys. produktów, które w ramach własnej aplikacji oferuje Lisek. Jak informują firmy, zamówienia mają być dostarczane nawet w 15 minut od złożenia zamówienia. 

Początkowo produkty z asortymentu sklepy internetowego Lisek w aplikacji Wolt będą mogli zamawiać mieszkańcy Warszawy. Jak jednak deklaruje firma, w planie jest otwarcie kolejnych miast, takich jak Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków i Katowice, co docelowo ma umożliwić dostawę zakupów do blisko 3 mln konsumentów w Polsce.

Niezmiernie cieszymy się, z dołączenia do Wolt pierwszego partnera q-commerce.  Dzięki współpracy z Lisek.App rozbudowujemy ofertę naszej platformy o szeroki asortyment, liczący tysiące nowych produktów dostępnych w szybkiej dostawie. Tym bardziej jesteśmy dumni z tego, że to pierwsza tego typu współpraca w Polsce.

Wojciech Chmielewski Retail Business Manager Wolt Polska

Lisek w aplikacji Wolt

Obecność asortymentu produktowego Liska w aplikacji firmy oferującej szybkie dostawy ma być połączeniem mocnych stron obydwu biznesów. "Dzięki temu klient zyskuje dostęp do bardzo szerokiego asortymentu, szybką dostawę każdego dnia tygodnia i ma okazję skorzystać z promocji na zakupy oraz z kodów promocyjnych. Z drugiej strony, użytkownik może na żywo śledzić drogę swojego zamówienia czy uzyskać szybką pomoc działu wsparcia klienta w przypadku jakichkolwiek problemów – a to wszystko z poziomu jednej aplikacji" – dodaje Krzysztof Dłużniewski Head of Marketing Wolt Polska.

Podjęcie partnerstwa z Woltem ma być dla Liska "kolejnym krokiem w rozwoju". Jak komentuje Michał Krowiński co-founder Lisek.App, tego rodzaju współprace pozwalają m.in. na budowanie większej świadomości marki.

Współpraca z partnerami food-delivery pozwala nam na otwarcie się na nowych klientów i budowanie większej świadomości marki. Zarówno my, jak i Wolt dążymy do zapewnienia swoim klientom wyjątkowego doświadczenia zakupowego, łącząc wygodę dostaw online z szerokim wyborem produktów i ekspresowym czasem dostawy.

Michał Krowiński co-founder Lisek.App

Darmowa dostawa w Wolt

Oferta Liska w aplikacji wolt obejmuje produkty spożywcze, m.in. pieczywo, wędliny, sery, owoce i warzywa, napoje, a także produkty regionalne, środki czystości, produkty dla dzieci, czy produkty dla zwierząt – tak, jak w klasycznym supermarkecie.

Z okazji startu współpracy Lisek.App oferuje darmową dostawę swoich produktów dla zamówień wynoszących minimum 100 złotych. Ta sama korzystna opcja dedykowana będzie klientom, którzy zdecydują się na zakupy za pośrednictwem platformy Wolt. Co więcej, zamówienia ze sklepu Lisek zostaną dostarczone także w niedzielę.


foto: mat. prasowe