Jaka herbata na sen? Herbapol-Lublin ma specjalną propozycję

Jaka herbata na sen? Herbapol-Lublin ma specjalną propozycję

​Problem z zasypianiem może dotknąć każdego z nas, a brak zachowania jego higieny oraz jakości działa szczególnie destrukcyjnie na ciało i umysł. Dobrym początkiem w walce z bezsennością może być stworzenie własnego rytuału zasypiania. Jeśli poszukujemy dodatkowego, naturalnego wsparcia właściwej higieny snu, doskonałym wyborem może być herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen.

Problemy ze snem – co robić?

Nie bez powodu mówi się, że sen to doskonałe „lekarstwo” lub znakomity „kosmetyk”. Wystarczy kilka nieprzespanych nocy, by znacząco pogorszyła się nasza kondycja fizyczna i psychiczna, pojawiły się problemy z pamięcią, koncentracją i gorszy humor. Co ważne, sen wspiera także prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego – a jesienią i zimą to niezwykle istotne!

Niestety, o ile zdajemy sobie sprawę z tego, jak fundamentalne znaczenie ma spokojny i odpowiednio długi sen, to nie każdy może cieszyć się, że śpi jak przysłowiowe dziecko. Szybkie tempo życia, mnóstwo obowiązków, zbyt wiele bodźców zewnętrznych – wszystko to zakłóca właściwą higienę snu. Warto ją przywrócić właśnie teraz, gdy krótkie dni i jesienno-zimowa aura dla wielu z nas stanowią skuteczną zachętę do domowego odpoczynku.

Sposoby na problemy ze snem

Pomocne będzie z pewnością stosowanie się do kilku podstawowych zasad. Co najmniej pół godziny przed zasypianiem nie korzystajmy z urządzeń elektronicznych. Każdego dnia kładźmy się o tej samej porze. Zadbajmy o komfort w sypialni – niech będzie w niej chłodna temperatura i odpowiednie zaciemnienie.

Obfite posiłki, kawa, mocna herbata i alkohol są niewskazane na 2-3 godziny przed zasypianiem. Tuż przed snem lepiej unikać także znacznego wysiłku fizycznego, jednak w ciągu dnia odpowiednia dawka aktywności jest oczywiście jak najbardziej zalecana.

Jaka herbata na sen?

Co jeszcze się przyda? Wsparcie od natury! Ziołowo-owocowa herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen to suplement diety skomponowany ze 100% naturalnych składników, które przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Każda przezroczysta saszetka zawiera ułatwiające zasypianie i poprawiające jakość snu zioła: ziele męczennicy, łagodzące objawy napięcia nerwowego wywołanego stresem; koszyczek rumianku, wpływający na dobre samopoczucie i psychiczne odprężenie; liść melisy i szyszki chmielu, wspierające optymalny relaks.

Herbatka Dobry Sen od Herbapol-Lublin (foto: mat. prasowe)

Napar warto spożywać trzy razy dziennie, aby odczuć korzystne efekty jego działania. A ponieważ herbatka Dobry Sen ma delikatny smak pigwy, jej picie to sama przyjemność.

Herbatka funkcjonalna Herbapol Dobry Sen jest dostępna w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju. Cena herbatki Dobry Sen wynosi 6,99 zł za opakowanie, w którym znajdziemy 20 saszetek.


foto: stockadobe(lesterman)
źródło: Herbapol-Lublin

Reklama