Torby Wittchen wracają do Lidla! Cena jest atrakcyjna. Będzie znowu walka?

Torby Wittchen wracają do Lidla! Cena jest atrakcyjna. Będzie znowu walka?

Torby Wittchen wracają do sklepów Lidla. Sieć wprowadza markę do sprzedaży już w sobotę 2 grudnia 2023. Poza torbami Wittchen, w ofercie znajdą się także portfele, skórzane rękawiczki czy występujące w kilku wariantach czapki. Sprawdzamy, ile kosztuje kolekcja Wittchen w Lidlu!

Torby Wittchen w Lidlu

Wittchen to polska firma, która działa na rynku od 1990 roku. Przedsiębiorstwo zasłynęło na rynku z produkcji galanterii skórzanej. Obecnie w portfolio marki znajdziemy nie tylko skórzane torby czy portfele, ale także eleganckie walizki czy części odzieży. W 2001 roku rodzinna firma stworzyła sieć detaliczną. W rezultacie tej decyzji obecnie szyld Wittchen możemy spotkać w wielu centrach handlowych. 

Produkty Wittchen uchodzą na towary wysokiej jakości, których ceny są konkurencyjne względem zagranicznych marek premium. Kilka lat temu marka zdecydowała się na kolejny krok. W 2015 roku po raz pierwszy torby Wittchen pojawiły się w Lidlu – nie była to jednak zwyczajna premiera.

Torby Wittchen pojawiły się w Lidlu w ramach limitowanej oferty. Ich ceny były na tyle atrakcyjne, że klienci wręcz rzucili się do zakupu. Do dzisiaj po Internecie krąży wiele nagrań ze sklepowych bitew o torbę Wittchen

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wittchen w Lidlu 2023

W grudniu 2023 roku torby Wittchen ponownie wracają do oferty Lidla. Sieć wprowadza je od soboty 2 grudnia 2023 w ramach przedświątecznej oferty. Czy w tym roku, podobnie jak w 2015, rozejdą się równie szybko?

Z pewnością Polacy przyzwyczaili się już do obecności marki podczas okazjonalnych promocji Lidla, więc analogicznych bitew raczej nie doświadczymy. Faktem jest jednak, że ceny toreb Wittchen w Lidlu są atrakcyjne, więc oferta może szybko się wyprzedać.

Jakie modele toreb Wittchen znajdziemy w Lidlu? Ile kosztują torby Wittchen w Lidlu w 2023 roku? Już sprawdzamy!

W ramach grudniowej oferty w sklepach Lidl znajdziemy torby Wittchen w sześciu różnych wzorach. Torebki są wykonane z naturalnej skóry i występują w kilku kolorach. Dwie z nich to większe torby, cztery natomiast to torebki o mniejszym rozmiarze. Bez względu na rodzaj czy kolor, każda torba Wittchen w Lidlu kosztuje 179 zł

Torby Wittchen w Lidlu - oferta od 2 grudnia 2023 (foto: lidl.pl)

W Lidlu dostępna będzie także minitorebka Wittchen. Jej wymiary to zaledwie 11,5 x 3,5 x 17 cm. Minitorebka Wittchen kosztuje 79,90 zł i jest wykonana z ekoskóry. W środku znajdują się trzy przegródki, w których zmieszczą się np. karty płatnicze czy bilety. Poza tym, w tej samej cenie, w Lidlu kupimy też etui na telefon o wymiarach 9,5 x 4 x 17,5 cm. 

Minitorebka Wittchen lub etui na telefon z ekoskóry może okazać się ciekawym pomysłem na prezent dla podróżnika (foto: lidl.pl)

Nie tylko torby Wittchen w Lidlu

Co jednak istotne, w ofercie Lidla od 2 grudnia 2023 znajdziemy więcej akcesoriów z kolekcji Wittchen niż jedynie torby. W tym roku w sklepach znajdziemy także czapki Wittchen, szaliki, ale również rękawiczki z owczej skóry i paski

Ile kosztują czapki i akcesoria Wittchen w Lidlu? Sprawdź ceny poniżej (foto: lidl.pl)

Dokładna oferta akcesoriów z kolekcji Wittchen w Lidlu wraz z cenami w grudniu 2023 wygląda następująco:

  • rękawiczki skórzane Wittchen w Lidlu damskie oraz męski w cenie 99,00 zł
  • czapka męska Wittchen w trzech wzorach w cenie 39,99 zł
  • czapka damska Wittchen w Lidlu w pięciu wzorach w cenie 39,99 zł
  • damski komin Wittchen w Lidlu w cenie 39,99 zł
  • pasek Wittchen ze srebrną klamrą z naturalnej skóry w cenie 89,90 zł

Lidl przygotował w tym roku szczególnie obszerną ofertą świąteczną. W ofercie są już dostępne między innymi słodycze na prezenty w Lidlu.


foto: Lidl.pl

 

Reklama