Słodycze na prezent w Lidlu. Sieć przygotowała ciekawą ofertę na Mikołajki

Słodycze na prezent w Lidlu. Sieć przygotowała ciekawą ofertę na Mikołajki

W gazetce promocyjnej Lidla od 30 listopada 2023 znajdziemy sporo ciekawych propozycji na Mikołajki. Sieć przygotowała specjalną ofertę słodyczy na prezent. W promocji będzie można kupić między innymi czekoladowe Mikołaje, pierniki czy ciasteczka korzenne.

Objęte promocją słodycze na prezent w Lidlu to łakocie spod marki własnej Lidla – Favorina. Jak widzimy w gazetce Lidla od 30 listopada 2023 będzie można je kupić nawet 60% taniej. Sprawdzamy, jakie zasady trzeba spełnić, a także – które słodycze na prezent w Lidlu są objęte promocją.

Słodycze na prezent w Lidlu 2023

Mikołajki, które każdego roku obchodzimy 6 grudnia, to doskonała okazja na podarowanie bliskim prezentów, a tym zazwyczaj towarzyszą słodkości. Nic więc dziwnego, że w gazetce Lidla od 30 grudnia znajdziemy sporo słodyczy prezentowych. Poza tym obowiązuje również specjalna promocja na słodycze pod marką Favorina. 

Od czwartku 30 listopada do soboty 2 grudnia w sklepach Lidl obowiązuje promocja na świąteczne słodycze pod marką Favorina. Wśród nich znajdziemy między innymi marcepanowe łakocie, słodkie lizaki-laski na choinkę czy też czekoladowych Mikołajów. W ramach promocji, możemy zaoszczędzić 60% na drugi tańszy produkt. Co ważne, słodycze na prezent do marki Favorina możemy miksować dowolnie.

Gazetka Lidla od 30 listopada 2023. Słodycze prezentowe

Świąteczne słodycze prezentowe od marki Favorina to jedynie początek tego, co na Mikołajki 2023 przygotował Lidl. W ofercie znajdziemy mnóstwo znanych marek słodyczy w specjalnych cenach. Ptasie Mleczko od E.Wedel kosztuje od czwartku 30 listopada 13,99 zł w sklepach Lidl. Z kolei Mikołaj w czekoladzie mlecznej Grześki to cena 2,29 zł. 

Poza słodyczami w ofercie Lidla znajdziemy także kolekcję Wittchen, która może sprawdzić się na prezent. Sprawdź, jakie można kupić torby Wittchen w Lidlu!

W gazetce Lidla od 30 listopada znajdziemy też sporo propozycji od marki Ferrero. Wśród nich praliny Ferrero w kształcie choinki, które są doskonale sprawdzą się jako słodki dodatek do prezentu, w cenie 24,99 zł. Poza tym w sklepach Lidla dostępna będzie także klasyka - praliny Ferrero Rocher w czterech wariantach opakowań - 300 g za 34,99 zł, 269 g za 32,99 zł, 172 g w cenie 21,99 zł oraz 100 g w cenie 11,99 zł. 

Psi Patrol w Lidlu - Mikołajki 2023

Detalista zadbał również o słodkości dla najmłodszych. Od czwartku 30 listopada w sklepach Lidl dostępne są zestawy słodyczy Psi Patrol w cenie 17,99 zł, świącące opaski Psi Patrol z cukierkami w cenie 7,99 zł czy też lunchbox z Psiego Patrolu z ciasteczkami w cenie 14,99 zł. Poza tym, najmłodsi fani tej popularnej bajki z pewnością ucieszą się z bombki z grafiką z Psiego Patrolu, w której znajdą sporo ciasteczek. 

W sklepach Lidl przed Mikołajkami znajdziemy też zestaw Serduszko ze słodyczami Barbie czy olbrzymiego lizaka Psiego Patrolu, w którym znajdziemy aż 15 sztuk znanych wielkości lizaków.

Poza tym w Lidlu kupimy też sporo słodyczy od marki Kinder oraz Milka. Ta pierwsza przygotowała m.in. pół metra czekolady w cenie 13,99 zł, a takż różne rodzaje czekoladowych figurek. Ich ceny wahają się od 6,99 zł do 13,99 zł. W Lidlu dostępny jest też świąteczny zestaw słodyczy Kinder w cenie 34,99 zł.

Milka natomiast oferuje figurki czekoladowe w cenie 5,99 zł. Poza tym w Lidlu znajdziemy też czekolady Milki w cenie 3,99 zł oraz,w wybranych sklepach, praliny czekoladowe o smaku piernika w cenie 8,99 zł. 


foto: Gazetka Lidla od 30 listopada do 6 grudnia 2023 (lidl.pl)

Reklama