Black Friday w Biedronce. Sprawdzamy gazetkę Biedronki na Black Friday

Black Friday w Biedronce. Sprawdzamy gazetkę Biedronki na Black Friday

Black Friday 2023 w Biedronce to zdecydowane wyjątkowe święto zakupowe! Sieć przygotowała mnóstwo promocji na Black Friday, które będą obowiązywały tylko tego jednego dnia w sklepach Biedronka. Co kupimy taniej? 

Black Friday wypada każdego roku w ostatni piątek listopada, w tym roku wypada zatem 24 listopada. Zgodnie z ideą, "święto" to ma być okazją dla konsumentów do zrobienia przedświątecznych zakupów. Co przygotowała na Black Friday Biedronka?

Black Friday w Biedronce 2023

Black Friday przez długi czas kojarzony był z potężnymi promocjami na elektronikę. Obecnie jednak obniżki cen na Black Friday znajdziemy w niemal każdym sklepie, w tym także w sklepach spożywczych jak Biedronka. Co można będzie kupić taniej? Sprawdzamy gazetkę Biedronki na Black Friday!

W tym roku Biedronka podzieliła promocje na Black Friday na różne dni. Część z nich obowiązuje od czwartku do soboty, z innych promocji będzie można skorzystać wyłącznie w piątek 24 listopada, a z jeszcze kolejnych - wyłącznie w sobotę 25 listopada. Sprawdzamy, co można kupić taniej w Biedronce z okazji Black Friday!

Sprawdź też promocje na Black Friday w Lidlu!

Od czwartku 23 listopada do soboty 25 listopada 2023 w Biedronce obowiązuje sporo promocji. Wśród nich znajdziemy:

  • Promocja na ekspres do kawy w Biedronce. Przy zakupie ekspresu Delta Q otrzymamy zwrot 100% zapłaconej kwoty na voucher, który będzie można wykorzystać na zakupy w Biedronce od 27 listopada do 9 grudnia. 
  • Pierś z kurczaka pakowana próżniowo jest w tym vzasie tańsza o 49%. Cena z aplikacją Moja Biedronka wynosi 11,99 zł za kilogram.

Promocje w Biedronce Black Friday - 24 listopada

Biedronka przygotowała specjalne trzy promocje na Black Friday, które będą obowiązywały wyłącznie 24 listopada z aplikacją Moja Biedronka:

  • W Black Friday przy zakupie wybranych kapsułek do prania Ariel, drugie opakowanie dostajemy za darmo. Limit dzienny to 2 produkty.
  • Promocja obowiązuje również na wszystkie kosmetyki Nivea. Przy zakupie w sztuki, drugą otrzymujemy za darmo. Limit dzienny to 4 produkty. 
  • Promocja 1+1 gratis w Biedronce obowiązuje też na Ptasie Mleczko od E.Wedel

Promocje w Biedronce 25 listopada

Black Friday nie kończy się jednak w Biedronce w piątek. Sieć przygotowała też sporo promocji na sobotę 25 listopada:

  • Wszystkie kosmetyki do pielęgnacji twarzy marek Eveline, Niuqi oraz Bell będzie można kupić w ramach promocji 1+1 gratis.
  • Promocja 1+1 gratis obowiązuje tego dnia również na produkty marki Finish.
  • W sobotę 25 listopada obowiązuje też promocja na piwo w Biedronce. Przy zakupie 10 piw Warka Jasne Pełne w butelce zwrotnej, kolejne 10 piw dostaniemy za darmo. Limit dzienny na zakup piwa wynosi 20 butelek

Wszystkie promocje na Black Friday w Biedronce można sprawdzić w gazetce promocyjnej Biedronki od 23 listopada.


foto: gazetka promocja Biedronki

Reklama