Black Friday w Lidlu. Sprawdzamy gazetkę promocyjną sieci

Black Friday w Lidlu. Sprawdzamy gazetkę promocyjną sieci

Black Friday w Lidlu właśnie wystartował. W 2023 roku detalista nie ogranicza się wyłącznie do jednego dnia i wprowadza specjalne promocje na cały tydzień. Z okazji Black Friday w Lidlu ponad 1400 produktów będzie można kupić w niższych cenach. Te mają spaść nawet o 70% względem cen regularnych. 

Święto zakupów, jakim każdego roku jest Black Friday, wypada w tym roku 24 listopada. Od wielu lat dzień ten kojarzy się z wielkimi przecenami i promocjami, szczególnie na elektronikę. Black Friday już dawno temu wyszedł jednak także poza sklepy elektroniczne. Do akcji dołącza między innymi sieć dyskontów Lidl. Sprawdzamy, co można kupić taniej w Lidlu na Black Friday.

Black Friday w Lidlu 2023

Nie powinno być szczególnym zaskoczeniem, że wiele spośród promocji na Black Friday w Lidlu obowiązuje na sprzęt RTV i AGD.

Podczas Black Week w Lidlu taniej kupimy między innymi automatyczny ekspres do kawy z systemem spieniania mleka marki DeLonghi. W przypadku tego ekspresu z Lidla cena podczas Black Week ma być niższa o 33% i wynosić 1199 zł (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 1799 zł). 

Poza tym w Lidlu na Black Friday znajdziemy także wyciskarkę do cytrusów SilverCrest w cenie 69 zł (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 119 zł). 

To nie koniec. Lidl przygotował sporo promocji na Black Friday na sprzęty kuchenne. Wśród nich znajdziemy między innymi: gofrownice z wymiennymi płytkami, grill kontaktowy, mikser ręczny czy maszynka do mielenia mięsa.

Lidlomix na Black Friday 2023

Promocją, na którą czekało wielu, będzie niższa cena robota kuchennego marki Monsier Cuisine, który potocznie jest określany jako Lidlomix. Promocja na Lidlomixa, w przeciwieństwie do innych ofert na Black Week w Lidlu, będzie trwała tylko przez dwa dni. W tym czasie cena Lidlomixa, czyli Monsier Cuisine Smart 1200 W, spadnie do 1799 zł (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 2499 zł). 

Jak skorzystać ze zniżki na Lidlomix na Black Friday? Zasady są dwie. Po pierwsze, zakupu Lidlomixa musimy dokonać w piątek 24 listopada lub w sobotę 25 listopada. Tylko podczas tych dwóch dni obowiązuje niższa cena na Black Friday. Po drugie, aby skorzystać z promocji na Lidlomix musimy aktywować kupon w aplikacji Lidl Plus. Dopiero po tym przy kasie zostanie naliczona niższa o 700 zł cena Lidlomixa. 

Promocje na Black Friday w Lidlu 2023

Niższa cena Lidlomixa czy tańszy o 33% ekspres to nie wszystkie promocje, jakie Lidl przygotował na Black Friday 2023. Poniżej prezentujemy kilka spośród ciekawych promocji na Black Friday w Lidlu:

  •  od czwartku, 23 listopada, w ofercie Lidl Polska pojawi się mop parowy 2w1 SilverCrest w cenie 99 zł (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 219 zł)
  • do asortymentu sklepu dołączy również inteligentny robot sprzątający SilverCrest w cenie 799 zł (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 1119 zł)
  • na Black Friday w Lidlu kupimy też pościel z bawełną renforcé marki Livarno w różnych zestawach i rozmiarach do wyboru za 24 zł za zestaw (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 49,90 zł)
  • bawełniane dywany 80 x 150 cm za 44 zł (najniższa cena 30 dni przed obniżką wynosiła 89,90 zł)

Prezenty na święta w Lidlu - Black Friday 2023

Black Friday to także okazja do zakupu prezentów dla niego oraz prezentów dla niej. Lidl przygotował specjalne ceny. Jako prezent dla niego w Lidlu na Black Friday możemy kupić przykładowo golarkę. Dla niej z kolei doskonałym prezentem może być na przykład suszarka do włosów z jonizacją.

 


foto: gazetka promocyjna Lidla na Black Friday 2023

Reklama