Lidlomix Smart. Wszystko, co warto o nim wiedzieć

Lidlomix 2023, a dokładniej Monsieur Cuisine Smart, to wielofunkcyjny robot kuchenny, który znajduje się w ofercie Lidla. Dlaczego "Lidlomix"? Produkt oferowany przez dyskontera często jest określany jako Lidlomix w nawiązaniu do popularnego na rynku Thermomixa, który ma podobne funkcje. Lidl od 11 grudnia 2023 wprowadza niższą cenę na Monsieur Cuisine Smart. Ile kosztuje teraz Lidlomix w promocji? Czym Monsieur Cuisine Smart różni się od Thermomixa? Już odpowiadamy! 

Spis treści:

  1. Monsieur Cuisine Smart – co to?
  2. Lidlomix - kiedy w Lidlu 2023?
  3. Lidlomix – przepisy
  4. Silvercrest Monsieur Cuisine – aktualna promocja 2023
  5. Lidlomix cena 2023
  6. Monsieur Cuisine vs Thermomix
  7. Lidlomix a Thermomix cena

Monsieur Cuisine Smart

Monsieur Cuisine Smart to urządzenie kuchenne, które zdobyło popularność i uznanie jako tani i wszechstronny robot kuchenny. Monsieur Cuisine od marki Silvercest to urządzenie, które sprawdzi się do gotowania wielofunkcyjnego. Łączy w sobie takie funkcje jak krojenie, mieszanie, gotowanie, parowanie, ubijanie, mielenie, smażenie, zagniatanie i wiele innych. W sumie Monsieur Cuisine Smart ma aż 15 funkcji.

Monsieur Cuisine Smart został wprowadzony na rynek przez niemiecką firmę Silvercrest, która jest częścią grupy Lidl. Od momentu swojego debiutu zyskał szerokie grono zwolenników ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość obsługi i dostępność w przystępnej cenie.

Kupując Monsieur Cuisine Smart zyskujemy dostęp nie tylko do przepisów Lidlomixa, ale także różnych akcesoriów jak nasadka tnąca, mieszadła, sita, przystawka sokownika parowego czy kosze parowe. Jednym z kluczowych elementów Monsieur Cuisine Smart jest jego interaktywny ośmiocalowy ekran dotykowy, który umożliwia łatwą kontrolę i programowanie różnych funkcji. Użytkownicy mogą wybrać przepis, ustawić czas i temperaturę oraz kontrolować prędkość mieszania i inne parametry.

Lidlomix - kiedy w Lidlu 2023?

Lidlomix, czyli Monsieur Cuisine Smart to robot kuchenny, który kilka razy w roku pojawia się w ofercie Lidla w specjalnej promocyjnej cenie. Wtedy urządzenie to możemy kupić w sklepach stacjonarnych. W 2023 roku Lidlomix był dostępny w sklepach Lidla kilkukrotnie. Monsieur Cuisine Smart mogliśmy kupić na przykład w czerwcu, a także we wrześniu 2023 roku. Właśnie Lidlomix znowu trafił do sprzedaży w specjalnej cenie.

Lidlomix jest dostępny w sklepach Lidl od poniedziałku 11 grudnia do niedzieli 17 grudnia 2023. Sprawdź, ile kosztuje Lidlomix w promocji!

Lidlomix przepisy

Ważną kwestią dla osób zastanawiających się nad zakupem Monsieur Cuisine Smart może być to, ile przepisów oferuje obecnie Lidlomix.

Jak informuje sieć, na stronie internetowej, a także w aplikacji, dla użytkowników Monsieur Cuisine Smart znajduje się 855 przepisów w języku polskim. A, jak pisze Lidl, liczba przepisów do Lidlomixa wciąż rośnie. 

Silvercrest Monsieur Cuisine promocja 2023

Lidl stosunkowo często wprowadza promocje na swojego "Lidlomixa". Właśnie zaczęła obowiązywać jedna z nich, dzięki której możemy kupić Lidlomix w znacznie niższej cenie. 

Promocja na Lidlomix, czyli Monsieur Cuisine Smart, obowiązuje od poniedziałku 11 grudnia 2023. Co ważne, promocja na Lidlomix będzie trwała tylko chwilę. Promocja na Lidlomix kończy się już w niedzielę 17 grudnia. Ile kosztuje Lidlomix w promocji?

Cena Lidlomixa w promocji we grudniu 2023 roku to 2199 zł. Warto jednak pamiętać, że promocja ta trwa wyłącznie przez siedem dni. Co więcej, promocyjna cena Lidlomixa obowiązuje wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Oznacza to, że nie można kupić Lidlomixa w promocji przez internet.

Czy to atrakcyjna cena za Lidlomix? Odpowiedź nie jest prosta, ponieważ zależy od kilku czynników. Faktem jest, że 2199 zł to jedna z wyższych promocyjnych cen Lidlomixa. Przypomnijmy, że jeszcze we wrześniu, a wcześniej w czerwcu 2023 roku, Lidlomix, czyli Monsieur Cuisine Smart kosztował w promocji 1999 zł. Z drugiej jednak strony, grudniowa cena Lidlomixa jest w dalszym ciągu dużo niższa od ceny regularnej.

Lidlomix cena 2023

Zgodnie z informacjami dostępnymi w komunikacie Lidl Polska, Monsieur Cuisine Smart podczas 30 dni przed wprowadzeniem promocji kosztował 2499 zł. Oznacza to, że 2499 zł jest ceną regularną za Lidlomix. Jednocześnie jest to cena, w jakiej będzie można kupić Lidlomixa we wrześniu po zakończeniu trzydniowej promocji. 

Jak informuje sieć, Lidlomix w regularnej cenie, tj. 2499 zł, będzie dostępny w ofercie "do wyczerpania zapasów".

Monsieur Cuisine vs Thermomix

Monsieur Cuisine od Silvercest jest urządzeniem często zestawianym z Thermomixem. Jak Lidlomix wypada w zestawieniu z Thermomixem? Warto wziąć pod uwagę kilka ważnych elementów.

Po pierwsze, Thermomix jest produkowany przez firmę Vorwerk, która jest uznaną marką z długoletnią historią (istnieje od ponad 50 lat). Monsieur Cuisine występuje z kolei pod marką własną Lidla i można go kupić wyłącznie w wybranych sklepach sieci Lidl.

Po drugie, obydwa urzędznia oferują szeroki zakres funkcji, takich jak krojenie, mieszanie, gotowanie, parowanie, ubijanie i mielenie, a także zarówno Thermomix, jak i Lidlomix dają dostęp do przepisów. Okazuje się jednak, że w przypadku Thermomixa liczba przepisów jest dużo większa. Lidlomix oferuje ponad 850 przepisów w języku polskim. Natomiast Thermomix przekroczył już liczbę 5000 przepisów w języku polskim. 

Lidlomix a Thermomix cena

Najważniejszą dla wielu osób różnicą pomiędzy Lidlomixem a Thermomixem pozostaje cena. A ta zdecydowanie przeważa na korzyść Lidlomixa. Thermomix jest znacznie droższy niż Monsieur Cuisine Smart. Thermomix jest uważany za urządzenie premium o wysokiej jakości wykonania, co częściowo tłumaczy jego wyższą cenę.

Ile zatem kosztuje Thermomix, a jaka jest cena Lidlomixa? W przypadku robota kuchennego oferowanego przez Lidl cena regularna wynosi 2499 zł. Z kolei decydując się na Thermomix od Vorwerk musimy liczyć się z kwotą opiewającą na około 4,5 tys. zł przy zakupie podstawowej wersji. Na tym jednak nie kończą się koszty Thermomixa. W zależności od potrzeb możemy dokupić dodatkowe końcówki o różnych funkcjach. Poza tym, każdego roku należy uregulować opłatę za subskrypcję przepisów.


Foto: mat. prasowe (Lidl Polska)

Reklama