Marcin Wójtowicz przechodzi do Proxi.cloud

Marcin Wójtowicz został Business Development Managerem w firmie technologicznej Proxi.cloud. Ma budować na rynku świadomość oferowanych produktów i sprzedawać je domom mediowym oraz klientom bezpośrednim.

Wcześniej pracował w agencjach mediowych (MullenLowe, Havas) i mediach (Multikino Media). Działał również na rzecz reklamodawców (FFiL Śnieżka), a także dostawców narzędzi reklamowych (YOC Poland).

Z Marcinem spotykamy się biznesowo już po raz drugi i jestem mu ogromnie wdzięczna za okazane mi ponownie zaufanie oraz chęć wsparcia mojego zespołu. Ma on wieloletnie doświadczenie sprzedażowe, które zdobywał w domach mediowych i sieciach reklamy online. Posiada szeroką wiedzę na temat współpracy z domami mediowym. Potrafi zachować spokój pod presją czasu, która towarzyszy branży non stop. I co najważniejsze, klienci lubią z nim pracować oraz cenią jego kompetencje. Wierzę, że stworzymy zgrany zespół i tym samym zbudujemy silną pozycję Proxi.cloud na rynku reklamy digital.

Sylwia Kaska, Head of Sales w Proxi.cloud

Zobacz profil Proxi.cloud na LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/proxi.cloud/

Nowe obowiązki

Odpowiadając za sprzedaż i rozwój biznesu, Marcin Wójtowicz będzie skoncentrowany na wzmocnieniu relacji z obecnymi klientami agencyjnymi i pozyskaniu nowych usługobiorców wśród nieobsługiwanych wcześniej branży.

Profil Marcina Wójtowicza na LinkedIn dostępny jest pod adresem: https://www.linkedin.com/in/marcin-w%C3%B3jtowicz-a63a9b10a/

Moim zadaniem będzie poszerzenie bazy klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami usług. Do tego zapewnię zespołowi wsparcie przy rozwoju oferty produktowej tak, żebyśmy jeszcze lepiej odpowiadali na potrzeby i oczekiwania rynku.

Marcin Wójtowicz, nowy Business Development Manager w Proxi.cloud

foto: mat. prasowe Proxi.cloud

Reklama