To już koniec Gangu Mocniaków w Biedronce. Do kiedy można odebrać maskotki?

To już koniec Gangu Mocniaków w Biedronce. Do kiedy można odebrać maskotki?

Zbliża się termin zakończenia akcji Gangu Mocniaków w Biedronce. Sieć już od pewnego czasu wprowadzała sezonowe akcje, które miały ułatwić klientom zebranie wystarczającej liczby naklejek lub skompletowanie wszystkich książek Gangu Mocniaków. Do kiedy można będzie dostać naklejki Gangu Mocniaków za zakupy?

Aby odebrać za darmo maskotkę Gangu Mocniaków klienci muszą zebrać 60 naklejek za zakupy. Po uzbieraniu 30 naklejek pluszaka można natomiast odebrać w niższej cenie 24,99 zł. Akcja znajduje się już właściwie na finiszu, zatem każdy, kto chce dostać jeszcze naklejki za zakupy w Biedronce powinien się spieszyć. Do kiedy Mocniaki będą w Biedronce? 

Do kiedy można odebrać naklejki Gangu Mocniaków?

Naklejki Gangu Mocniaków, które upoważniają nie tylko do darmowego pluszaka, ale także książek Gangu Mocniaków, można odbierać wyłącznie do soboty 18 listopada. Po tym dniu przy kasie nie dostaniemy już naklejek Gangu Mocniaków.

Przypomnijmy, że jedna naklejka Gangu Mocniaków przysługuje za każde wydane 69 zł w Biedronce. Istnieje jednak sporo możliwości, które upoważniają do odebrania dodatkowych naklejek. Sprawdź, jak dostać dodatkowe naklejki Gangu Mocniaków.

Do kiedy można odebrać maskotkę Gangu Mocniaków?

Kolejnym ważnym terminem, który zbliża się wielkimi krokami, jest dzień, w którym ze sklepów Biedronka znikną wszystkie pluszaki Gangu Mocniaków. Jak informuje sieć, odbiór Mocniaków będzie możliwy do soboty 2 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Warto zatem się spieszyć, ponieważ ostatnie maskotki już wkrótce mogą zniknąć ze sklepów Biedronka. 

Poza pluszakami Gangu Mocniaków, tegorocznej akcji towarzyszą także książki. Ostatnia, piąta część, pt. „Miej olej w głowie i w całym sobie” trafi do sklepów w weekend.


foto: mat. prasowe

 

Reklama