To już koniec Gangu Mocniaków w Biedronce. Do kiedy można odebrać maskotki?

To już koniec Gangu Mocniaków w Biedronce. Do kiedy można odebrać maskotki?

Zbliża się termin zakończenia akcji Gangu Mocniaków w Biedronce. Sieć już od pewnego czasu wprowadzała sezonowe akcje, które miały ułatwić klientom zebranie wystarczającej liczby naklejek lub skompletowanie wszystkich książek Gangu Mocniaków. Do kiedy można odebrać Mocniaki?

Mocniaki - do kiedy będą w Biedronce?

Termin, w którym ze sklepów Biedronka znikną wszystkie pluszaki Gangu Mocniaków zbliża się wielkimi krokami. Do kiedy Gang Mocniaków będzie w Biedronce?

Jak informuje sieć, odbiór Mocniaków będzie możliwy do soboty 2 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Minął już jednocześnie termin, w którym można było odebrać naklejki Gangu Mocniaków w Biedronce. Ten obowiązywał do 18 listopada.

Do kiedy można odebrać maskotkę Gangu Mocniaków?

Warto jednak się pospieszyć. W przypadku tak popularnej akcji jak Gang Mocniaków większa jest szansa na to, że maskotki znikną ze sklepów wcześniej niż zakłada to oficjalny termin. Szczególnie dotyczy to maskotek Gangu Mocniaków, które cieszą się największą popularnością. Według danych Biedronka są to: Krem Krzyś, Dynia Dorotka oraz Chleb Henio.

Aby odebrać za darmo maskotkę Gangu Mocniaków klienci muszą zebrać 60 naklejek za zakupy. Po uzbieraniu 30 naklejek pluszaka można natomiast odebrać w niższej cenie 24,99 zł. Akcja znajduje się już właściwie na finiszu, zatem każdy, kto chce dostać jeszcze naklejki za zakupy w Biedronce powinien się spieszyć. Do kiedy Mocniaki będą w Biedronce? 

Do kiedy można odebrać naklejki Gangu Mocniaków?

Naklejki Gangu Mocniaków, które upoważniają nie tylko do darmowego pluszaka, ale także książek Gangu Mocniaków, można było odbierać wyłącznie do soboty 18 listopada. Od tego dnia przy kasie nie dostaniemy już naklejek Gangu Mocniaków.

Przypomnijmy, że jedna naklejka Gangu Mocniaków przysługuje za każde wydane 69 zł w Biedronce. Istnieje jednak sporo możliwości, które upoważniają do odebrania dodatkowych naklejek. Sprawdź, jak dostać dodatkowe naklejki Gangu Mocniaków.

Poza pluszakami Gangu Mocniaków, tegorocznej akcji towarzyszą także książki. Ostatnia, piąta część, pt. „Miej olej w głowie i w całym sobie” trafiła już do sklepów Biedronka.


foto: mat. prasowe