Lidl rusza z dużą loterią świąteczną. Sieć chce znacznie zaktywizować klientów

Lidl rusza z dużą loterią świąteczną. Sieć chce znacznie zaktywizować klientów

"Lidloteka prezentowa" to najnowsza loteria Lidla, która potrwa aż do przedednia świąt Bożego Narodzenia 2023. Aby wziąć udział w grudniowej loterii Lidla należy zrobić zakupy w sklepach sieci za określoną kwotę. Wśród nagród w Lodlotece znajdziemy między innymi PlayStation 5 czy robota kuchennego. Jakie są zasady Lidloteki prezentowej w 2023 roku?

Loteria Lidla 2023 - kiedy koniec?

Loteria Lidla wystartowała w listopadzie 2023 roku i już wkrótce dobiega końca. Pod nazwą "Lidloteka prezentowa" kryje się akcja, w ramach której klienci po zarejstrowaniu paragonu na dedykowanej stronie mogą zacząć walczyć o nagrody o sporej wartości. 

Lidloteka prezentowa ruszyła w poniedziałek 13 listopada 2023 i potrwa do soboty 23 grudnia 2023. W tym czasie każdego dnia klienci Lidla mogą walczyć o nagrody. Jakie są zasady i regulamin Lidloteki?

Loteria prezentowa w Lidlu - grudzień 2023 - zasady

Lidloteka prezentowa to akcja, w ramach której, od 13 listopada do 23 grudnia br., co godzinę (w przedziale czasowym od 6:00 do 21:59) do wygrania są wyjątkowe prezenty

Jak wziąć udział w akcji i zdobyć świąteczny prezent od Lidl Polska? Zasady są proste. Należy zrobić zakupy za min. 99 zł w sklepach sieci Lidl Polska w terminie od 13 listopada do 23 grudnia. Wyłączone z akcji są produkty: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze, preparaty do początkowego żywienia niemowląt oraz karty prezentowe. 

Następnie należy przystąpić do rejestracji paragonu w loterii Lidla. Gdzie to zrobić?

Lidl loteria - rejestracja paragonu

Aby wziąć udział w loterii Lidla konieczne jest zachowanie oryginału dowodu zakupu. Następnie należy zarejestrować go na stronie: www.lidloteria.pl. Jak to zrobić?

W odpowiednich polach na stronie loterii Lidla należy wpisać:

  • swój numer telefonu
  • swój adres e-mail
  • numer dowodu zakupu, który znajduje się w dolnej części paragonu na samym środku. Numer dowodu zakupu składa się z pięciu cyfr
  • wartość zakupu promocyjnego, czyli sumę PLN
  • datę zakupu, która znajduje się w dolnej części paragonu po prawej stronie (tuż obok numeru dowodu zakupu).
Jak zarejestrować paragon w loterii Lidla 2023 (foto: lidloteka.pl)

Lidloteka nagrody 2023

Tegoroczna pula nagród w ramach grudniowej loterii Lidla jest imponująca. Do wygrania są między innymi telefon Apple iPhone 14, konsola do gier Playstation 5 czy robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, określany często jako Lidlomix, a w finale 3 razy po 20 000 zł!

Pełna lista codziennych nagród wygląda następująco:

  • telefony Apple iPhone 14,
  • konsole do gier PlayStation 5,
  • roboty kuchenne Monsieur Cuisine Smart,
  • lokówko-suszarki Dyson Airwrap,
  • projektory Samsung The Freestyle.

Dziennie przewidzianych jest 16 nagród, po jednej w każdej godzinie. Dodatkowo, w finale zostaną rozlosowane 3 nagrody pieniężne w wysokości aż 20 000 zł! Finałowe losowanie odbędzie się 9 stycznia 2024 r.

Cały regulamin loterii Lidla "Lidloteka prezentowa" jest dostepny tutaj.


foto: mat. prasowe

Reklama