Lidl rusza z dużą loterią świąteczną. Sieć chce znacznie zaktywizować klientów

Lidl rusza z dużą loterią świąteczną. Sieć chce znacznie zaktywizować klientów

"Lidloteka prezentowa" to najnowsza akcja lojalnościowa Lidla, która potrwa aż do przedednia świąt Bożego Narodzenia. Aby wziąć udział w grudniowej loterii Lidla należy zrobić zakupy w sklepach sieci za określoną kwotę. Wśród nagród w Lodlotece znajdziemy między innymi PlayStation 5 czy robota kuchennego. Jakie są zadady Lidloteki prezentowej w 2023 roku?

Lidloteka prezentowa w Lidlu 2023

Listopad to okres, w którym wielu producentów startuje ze świąteczną komunikacją. W tym samym czasie sieci handlowe starają się aktywizować swoich klientów. Lidl zdecydował się na wprowadzenie specjalnej loterii. Pod nazwą "Lidloteka prezentowa" kryje się akcja, w ramach której klienci po zarejstrowaniu paragonu na dedykowanej stronie mogą zacząć walczyć o nagrody o sporej wartości.

Lidloteka prezentowa ruszyła w poniedziałek 13 listopada 2023 i potrwa aż do 23 grudnia 2023. W tym czasie każdego dnia klienci Lidla mogą walczyć o nagrody. Jakie są zasady i regulamin Lidloteki?

Loteria Lidla - grudzień 2023 - zasady

Lidloteka prezentowa to akcja, w ramach której, od 13 listopada do 23 grudnia br., co godzinę (w przedziale czasowym od 6:00 do 21:59) do wygrania są wyjątkowe prezenty. Jaki jest regulamin Lidloteki?

Jak wziąć udział w akcji i zdobyć świąteczny prezent od Lidl Polska? Zasady są proste. Należy zrobić zakupy za min. 99 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz kart prezentowych) w sklepach sieci Lidl Polska w terminie od 13 listopada do 23 grudnia.

Konieczne jest zachowanie oryginału dowodu zakupu, a następnie zarejestrowanie paragonu na stronie: www.lidloteria.pl.

Lidloteka nagrody 2023

Tegoroczna pula nagród w ramach grudniowej loterii Lidla jest imponująca. Do wygrania są między innymi telefon Apple iPhone 14, konsola do gier Playstation 5 czy robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, określany często jako Lidlomix, a w finale 3 razy po 20 000 zł!

Pełna lista codziennych nagród wygląda następująco:

  • telefony Apple iPhone 14,
  • konsole do gier PlayStation 5,
  • roboty kuchenne Monsieur Cuisine Smart,
  • lokówko-suszarki Dyson Airwrap,
  • projektory Samsung The Freestyle.

Dziennie przewidzianych jest 16 nagród, po jednej w każdej godzinie. Dodatkowo, w finale zostaną rozlosowane 3 nagrody pieniężne w wysokości aż 20 000 zł! Finałowe losowanie odbędzie się 9 stycznia 2024 r.


foto: mat. prasowe

Reklama