Biedronka wprowadza do oferty certyfikowane rogale świętomarcińskie

Biedronka wprowadza do oferty certyfikowane rogale świętomarcińskie

Rogale świętomarcińskie w Biedronce to nieodłączny element okresu przypadającego przed 11 listopada. To właśnie tego dnia obchodzimy dzień św. Marcina. Rogale świętomarcińskie, których tradycja wypieku pochodzi z Wielkopolski, właśnie tego jednego dnia w roku zyskują zupełnie nowy wyraz. Nic też dziwnego, że przysmak tej pojawia się w listopadzie w większości sklepów. Sprawdzamy rogale świętomarcińskie w Biedronce. Ich cenę oraz promocje na rogale marcińskie w Biedronce.

Biedronka rogale świętomarcińskie 2023

Rogale świętomarcińskie pojawiły się w gazetce Biedronki od 9 listopada 2023. Oznacza to, że już od czwartku możemy kupić rogale świętomarcińskie w Biedronce. Z przysmakiem tym wiąże się wyjątkowa tradycja jego przygotowania. 

Każdy wypiek jest ręcznie zawijany, a jego niepowtarzalny charakter kryje się w „listkującym” cieście półfrancuskim. Wszystko to dopełnia bogate i aromatyczne nadzienie, wyrabiane przede wszystkim z białego maku z dodatkiem m.in. rodzynek, orzechów arachidowych i włoskich oraz skórki pomarańczowej, a także aromatu migdałowego.

Rogale świętomarcińskie w Biedronce to wypieki, które są oznaczone specjalnym oznaczeniem geograficznym. Oznacza to, że rogale marcińskie, które kupimy w Biedronce były przygotowane zgodnie z tradycyjną recepturą. Poza tym w Biedronce od 9 listopada znajdziemy również zamienniki rogali świętomarcińskich. Są one pozbawione certyfikatu. Charakteryzują się także dużo niższą ceną od rogali marcińskich.

Rogale świętomarcińskie w Biedronce są dostępne w sprzedaży od czwartku 9 listopada. Warto jednak się spieszyć, ponieważ 11 listopada sklepy Biedronka będą nieczynne. Jedyną okazją, aby zaopatrzyć się w rogale świętomarcińskie w Biedronce będzie zatem czwartek i piątek – 9 i 10 listopada 2023.

Rogale świętomarcińskie Biedronka – cena 2023

Poza wyjątkową recepturą wypieku, Biedronka zaskakuje również specjalną ceną rogali świętomarcińskich. Te tradycyjne wypieki ze specjalnym oznaczeniem będzie można kupić w promocji. Cena rogala świętomarcińskiego w Biedronce w 2023 roku wynosi 6,89 zł przy zakupie jednej sztuki. Obowiązuje jednak również promocja na rogale świętomarcińskie w Biedronce.

W ofercie Biedronki znajdują się jednak również zamienniki rogali świętomarcińskich. W gazetce Biedronki od 9 listopada noszą one nazwę Rogali księżycowych. Ten zamiennik rogali świętomarcińskich możemy kupić już za 3,99 zł przy zakupie jednej sztuki lub za 2,99 zł za sztukę przy zakupie dwóch sztuk.

Promocja na rogale świętomarcińskie w Biedronce

Cena rogali świętomarcińskich zmienia się jednak, gdy kupimy więcej niż jedną sztukę. Przy zakupie dwóch sztuk rogali świętomarcińskich cena w Biedronce wynosi 3,99 zł za sztukę. Za zestaw rogali świętomarcińskich zapłacimy zatem 7,98 zł. Jest jednak warunek promocji. Aby kupić rogale świętomarcińskie w Biedronce taniej, trzeba przy zakupie dwóch sztuk skorzystać z karty Moja Biedronka.


foto: gazetka promocja Biedronki od 9 listopada 2023

Reklama