Starbucks wprowadza limitowaną odsłonę kultowej Pumpkin Spice Latte na Halloween

Starbucks wprowadza limitowaną odsłonę kultowej Pumpkin Spice Latte na Halloween

Starbucks rozpoczyna Halloween. Sezon strachu rozpoczyna się w lokalach już 30 października. To właśnie od tego dnia w ofercie Starbucks pojawi się nowość – limitowana edycja przerażającego bliźniaka Pumpkin Spice Latte - Ghost Pumpkin Frappuccino® blended beverage. 

Dostępność halloween'owej odmiany popularnego Pumpkin Spice Latte będzie ściśle limitowana. Warto się pospieszyć. Do kiedy będzie dostępne Ghost Pumpkin Frappuccino®? Jaka jest cena Pumpkin Spice Latte na Halloween?

Halloween w Starbucks: Debiut Ghost Pumpkin Frappuccino® 2023

Ghost Pumpkin Frappuccino® to przerażający bliźniak kultowej Pumpkin Spice Latte. To połączenie mleka oraz lodu, o wyjątkowym smaku korzennych przypraw do ciasta dyniowego. Całość dopełnia upiorny szary kolor zwieńczony bitą śmietaną, który doskonale oddaje ducha Halloween.

Napój dodatkowo można spersonalizować wedle własnych upodobań i zamówić go w wersji wegańskiej z dowolnym roślinnym zamiennikiem mleka, a także wegańskim kremem zamiast bitej śmietany. 

Jak komentuje Paula Chudzińska, Marketing Manager w Starbucks Polska, Ghost Pumpkin Frappucino® to nowość wprowadzona z myślą głównie o generacji Z. Sieć chce, aby mogli oni znaleźć w tym okresie coś wyjątkowego "w klimacie który staje się coraz bardziej popularny w tym pokoleniu".

Ghost Pumpkin Frappuccino® - do kiedy w Starbucks?

Nowość zadebiutowała w poniedziałek 30 października w Starbucks. Jak jednak informuje sieć, oferta jest limitowana, więc warto się pospieszyć, jeśli masz ochotę załapać się na „upiorny łyk” tej nowości.

Limitowana oferta Ghost Pumpin Frappucino® dostępna będzie do wyczerpania zapasów - informuje Starbucks nie zdradzając przy tym dokładnej daty.

Jeśli jednak lubisz smak połączenia aromatycznego espresso z korzennymi przyprawami to wciąż możesz zamówić kultowe pozycje z serii Pumpkin Spice i sprawić sobie przyjemność w chłodne jesienne wieczory pysznym napojem.

Kubki Starbucks na Halloween 2023

Ale nowe Frappuccino® blended beverage to jeszcze nie koniec jesiennych niespodzianek! Oprócz upiornego napoju, sieć wprowadza także halloween'ową odsłonę kubków Starbucks. W ofercie znajdziemy m.in.:

  • Cold Cup Starbucks, czyli swięcący w ciemności kubek,
  • kubek Starbucks z uszami kota,
  • kubek dynia Starbucks.


foto: mat. prasowe
 

Reklama