Znicze i wiązanki w Carrefour. Sprawdzamy ofertę na Wszystkich Świętych

Znicze i wiązanki w Carrefour. Sprawdzamy ofertę na Wszystkich Świętych

Znicze w Carrefour to nieodłączny element oferty, który pojawia się w sklepach w okolicach Obchodów Wszystkich Świętych. To właśnie tego dnia Polacy udają się na groby bliskich, by uczcić o nich pamięć. Temu wyjątkowemu momentowi w roku towarzyszyć ma światło ognia w zniczach oraz jesienne kwiaty. Sprawdzamy ofertę sieci sklepów Carrefour na Wszystkich Świętych. 

Znicze w Carrefour 2023

W ofercie Carrefour na Wszystkich Świętych 2023 znajdziemy szereg zniczy, a także wkłady do zniczy. Wśród nich znajdują się zarówno klasyczne małe znicze szklane z parafiną, jak i większe znicze szklane z miejscem na wkłady do zniczy. Ceny zniczy w Carrefour wahają się już od 3,49 zł za jednorazowy znicz do nawet 59,99 zł za znicz ze zdobieniem w kształce kwiatu i tabliczką z dedykacją. 

Sprawdź też ofertę na znicze i wkłady w Biedronce.

W ofercie Carrefour na 1 listopada znajdziemy jednak również znicze typu lampiony z wkładami, a także tzw. latarenki, które dobrze sprawdzą się z wkładami LED. 

W sklepach Carrefour obowiązuje specjalna promocja na znicze. Od poniedziałku 23 października aż do soboty 4 listopada 2023 kupując trzy znicze czwarty dostaniemy za 1 zł. Promocja dotyczy wszystkich zniczy w Carrefour, które można dowolnie miksować. Rabat na znicze jest naliczany przy kasie, promocja obowiązuje jednak również w sklepie online Carrefour.

Promocja na znicze w Carrefour 2023 (carrefour.pl)

Wkłady do zniczy w Carrefour

Znicze w Carrefour to jednak nie wszystko. W sklepach sieci obowiązuje również promocja na wkłady do zniczy. W ofercie sklepów Carrefour znajdziemy między innymi:

  • wkłady parafinowe Bolsius w Carrefour
  • wkłady olejowe Bolsius w Carrefour
  • wkłady LED z efektem płomienia w Carrefour
  • podgrzewacze

Na wkłady do zniczy w Carrefour obowiązuje taka sama promocja, jak w przypadku zniczy w Carrefour. Przy zakupie trzech wkładów, czwarty możemy kupić za złotówkę.

Kwiaty na 1 listopada w Carrefour

Detalista przygotował również specjalną ofertę na kompozycje kwiatowe. Od 23 października do 4 listopada chryzantema drobnokwiatowa w sklepach Carrefour jest dostępna w cenie 16,99 zł za sztukę. Promocja ta obowiązuje jednak wyłącznie w sklepach stacjonarnych. 

Sprawdź też ofertę na znicze i wkłady w Lidlu.

Dodatkowo w promocji w Carrefour są wszystkie sztuczne kwiaty. Ich ceny są niższe nawet do 30% w porównaniu do ceny regulanej.

Promocja na kwiaty w Carrefour 2023 (carrefour.pl)

foto: carrefour.pl

Reklama