Znicze i wkłady w Lidlu. Sprawdzamy gazetkę sieci na Wszystkich Świętych

Znicze i wkłady w Lidlu. Sprawdzamy gazetkę sieci na Wszystkich Świętych

Znicze i wkłady do zniczy w Lidlu to elementy oferty, które pojawiają się w ofercie sieci każdego roku o tej samej porze. Mowa o Dniu Wszystkich Świętych, czyli dniu pełnych zadumy i refleksji. Dzień Wszystkich Świętych wypada 1 listopada, a więc w tym roku będziemy go obchodzić w środę. Sprawdzamy, ile kosztują znicze w Lidlu w 2023 roku, a także co jeszcze znajdziemy w gazetce promocyjnej Lidla na Wszystkich Świętych.

Znicze w Lidlu 2023

Specjalna oferta na znicze w Lidlu z okazji Dnia Wszystkich Świętych 2023 zaczęła obowiązywać od poniedziałku 23 października i potrwa do środy 26 października. W tym czasie klienci sklepów Lidl będą mogli wybierać spośród wielu propozycji zniczy, a także wkładów do zniczy w Lidlu. Jak przekonuje sieć, są one dostępne w "atrakcyjnych cenach". Sprawdzamy, ile kosztują znicze w Lidlu w 2023 roku.

Sprawdź też ofertę na znicze i wkłady w Biedronce.

Oferta zniczy ma obejmować między innymi znicze szklane, a także eleganckie znicze z wkładem parafinowym lub olejowym. Jak informuje sieć, są one dostępne w różnych kształtach: fantazyjnym, klasycznym – cylindrycznym oraz kuli z dekoracyjnymi motywami na ściankach oraz w różnych rozmiarach – od 13 cm do 39 cm. 

Jakie znicze są w ofercie Lidl na Wszystkich Świętych 2023? Ile kosztują znicze w Lidlu w październiku 2023?

Rodzaje zniczy w Lidlu

Oferta zniczy w Lidlu obowiązuje od 2 października 2023, choć specjalne ceny i promocje sieć wprowadziła dopiero w poniedziałek 23 października. Zanim jednak przejdziemy do ceny zniczy, sprawdźmy, jakie rodzaje zniczy są dostępne w Lidlu. Wśród zniczy dostępnych w sklepach Lidl znajdują się m.in.:

  • Znicz z krzyżem szklany z wkładem parafinowym o czasie palenia 50 h,
  • Klasyczne małe znicze Luna szklane zalewane o czasie palenia 30 h w kolorze czerwonym lub białym
  • Znicz Kula  szklany z wkładem parafinowym o czasie palenia 40 h lub 60 h w zależności od rozmiaru
  • Znicz Caritas z wkładem parafinowym o czasie palenia 30 h
  • Znicz Latarnia szklany z wkładem parafinowym.

Pełna oferta zniczy w Lidlu jest dostępna w katalogu zniczy Lidl Polska.

Ceny zniczy w Lidlu 2023

Szeroka oferta zniczy to nie wszystko co przygotował na Wszystkich Świętych 2023 Lidl. W tegorocznej ofercie dyskonter oferuje specjalne zniżki, które obowiązują od 23 do 26 października. Zatem ile kosztują teraz znicze w Lidlu?

Promocyjna cena Znicza Aurora szklanego o wysokości 39 cm z wkładem parafinowym to obecnie 18,49 zł za sztukę. Aby jednak kupić ten znicz w Lidlu w takiej cenie musimy posiadać aplikację Lidl Plus, aktywować w niej kupon oraz kupić trzy sztuki tego znicza. To właśnie przy zakupie trzech sztuk, za 1 szt. płacimy promocją cenę. Czas palenia tego znicza to 70 godzin.

Sprawdź też ofertę na znicze i wiązanki w Carrefour.

To jednak nie jedyna promocja na znicze w Lidlu. W tym samym czasie w promocyjnej cenie 5,99 zł możemy kupić znicz Flamma szklany z wkładem olejowym, który pali się 70 godzin. Ten mały znicz kosztuje 5,99 zł pod warunkiem aktywacji kuponu i zakupu sześciu sztuk. Wysokość znicza Flamma to 29 cm.

Promocja na znicze w Lidlu 2023

Przed Dniem Wszystkich Świętych 2023 w Lidlu kupimy również taniej Znicz w kształcie kuli. Za duży znicz w kształcie kuli w Lidlu zapłacimy 13,99 zł pod warunkiem aktywowania kuponu i zakupu trzech sztuk. Jego wysokość to 30 cm, a czas palenia to 60 godzin.

Najtańszy znicz w Lidlu to jednak Znicz Luna. To najprostszy znicz zalewany. Występuje w kolorze czerwonym i białym, a jego czas palenia to 30 godzin. Cena małego znicza w Lidlu to 3,99 zł. W tym przypadku promocja obowiązuje już od zakupu pierwszej sztuki. Nie trzeba mieć też aplikacji.

Wkłady do zniczy w Lidlu

W sklepach Lidl obowiązuje także promocja na wkłady do zniczy. Przy zakupie całej paczki liczącej 12 sztuk wkładów, cena za jedną sztukę wynosi 3,49 zł. Jest to wkład parafinowy, którego czas palenia wynosi 70 godzin. Ten wkład z Lidla pasuje do zniczy Flamma, Ornament, Kula Duża, Znicz z Krzyżem i Aurora, które również są dostępne w Lidlu.

Znicze w Lidlu. Gazetka od 23 października (foto: Lidl.pl)

foto: gazetka promocyjna Lidl Polska (lidl.pl)

Reklama