POLOmarket tworzy stacje ładowania samochodów elektrycznych przy sklepach

POLOmarket tworzy stacje ładowania samochodów elektrycznych przy sklepach

POLOmarket ogłasza ważny krok ku zrównoważonej przyszłości. Detalista rozpoczyna współpracę z ChargeEuropa, której celem jest zapewnienie dostępu do stacji ładowania pojazdów elektrycznych (EV) przy swoich sklepach.

Stacje ładowania elektryków przy sklepach POLOmarket

Początkowo mowa o 30 stacjach ładowania pojazdów elektrycznych, które zostaną zainstalowane przy 30 sklepach sieci. Rozwiązanie to ma umożliwić ładowanie samochodu podczas zakupów w sklepie POLOmarket.

Katarzyna Szeligowska, kierownik ds. komercjalizacji, zarządca nieruchomości w POLOmarket, podkreśliła znaczenie dostarczania wygodnych usług klientom. Przyznała, że firma koncentruje się na zapewnieniu klientom jak największej wygody.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Dodatkowe przychody dla sklepu

Współpraca ta to także duży krok dla firmy ChargeEuropa, która operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych na arenie międzynarodowej i właśnie dzięki temu partnerstwu weszła także na polski rynek. Dodatkowe przychody dla sklepów ma zapewniać cyfrowa reklama zewnętrzna na stacjach ładowania.

Wprowadzenie tych stacji ładowania pojazdów elektrycznych do sklepów POLOmarket to kolejny krok w kierunku zwiększenia dostępności tego typu ładowarek w Polsce. POLOmarket nie jest pierwszym detalistą, który zdecydował się na ten krok. W lipcu br. Biedronka ogłosiła dużą współpracę z Powerdot, której efektem ma być stworzenie największego systemu ładowania elektryków w Polsce. 


foto: mat. prasowe

Reklama