Żabka wymyśliła nowy format. Sklep będzie czynny 24h na dobę

Żabka wymyśliła nowy format. Sklep będzie czynny 24h na dobę

Hybrydowa Żabka to kolejny, obok Żabki Drive, format sklepu, który detalista ogłosił podczas październikowego Media Day. Placówka ma przez cały dzień funkcjonować jako zwykły sklep stacjonarny, a wieczorem "przemieniać się" w autonomiczny sklep Żabka Nano. Zabieg ten może pozwolić detaliście na stworzenie sieci sklepów Żabka 24h, a więc placówek czynnych całą dobę. 

Żabka 24h zadebiutuje w Warszawie

Sklep 24h w formule hybrydowej będzie otwarty całodobowo z około 15-minutową przerwą techniczną w nocy – informuje Żabka. Od godziny 6:00 do 23:00 Żabka 24h będzie działała jak standardowy sklep sieci. Klienci będą wtedy mogli wejść do placówki, zrobić zakupy i zapłacić za produkty w kasie u pracownika sklepu. Zmieni się to jednak po godzinie 23:00. 

Od tego momentu hybrydowa Żabka 24h w Warszawie będzie działała jak sklep autonomiczny Żabka Nano. Oznacza to, że klienci, aby wejść do sklepu, będą mogli wejść przy wykorzystaniu dowolnej karty płatniczej lub aplikacji mobilnej Żappka z kartą płatniczą podpiętą pod Żappka Pay. 

Hybrydowa Żabka czynna całą dobę – kiedy otwarcie?

Podczas spotkania z prasą, firma zdradziła, że czynna 24h na dobę Żabka, która będzie połączeniem tradycyjnego sklepu z autonomiczną placówką, zostanie otwarta jeszcze w październiku 2023 roku.

Będzie to już druga głośna premiera w tym miesiącu. Przypomnijmy, że 28 października ma mieć miejsce otwarcie sklepu Żabka Drive.

Gdzie jest Żabka 24h?

Najnowszy hybrydowy format Żabki, który ma umożliwić klientom robienie zakupów przez 24 godziny na dobę zadebiutuje w Warszawie, przy ul. Wolskiej 64a. 


foto: mat. prasowe

Reklama