Artur Bielak: Posiadamy ponad 360 produktów w portfolio

Artur Bielak: Posiadamy ponad 360 produktów w portfolio

Herbapol-Lublin posiada w swoim portfolio imponującą liczbę ponad 360 produktów. Wśród nich znajdują się nie tylko zioła, ale także dżemy, syropy czy fitokosmetyki.

W rozmowie z portalem wiadomoscispozywcze.pl Artur Bielak, prezes zarządu Herbapol Warszawa oraz dyrektor finansowy i członek zarządu w „Herbapol-Lublin” S.A. zwrócił uwagę na fakt, że Herbapol-Lublin, mimo swojego głównego profilu działalności (produkcja herbat ziołowych), zajmuje też ważne miejsce w wielu innych kategoriach produktowych, często plasując się wśród trzech liderów rynku.

 Herbapol-Lublin jest znany z tego że produkuje zioła, ale mało ludzi wie, że jesteśmy numer dwa w Polsce jeżeli chodzi o produkcję dżemów. Mało ludzi wie, że produkujemy kosmetyki.

Artur Bielak, prezes zarządu Herbapol Warszawa oraz dyrektor finansowy i członek zarządu w „Herbapol-Lublin” S.A.

Kluczowym produktem w ofercie Herbapol-Lublin jest „Zielnik Polski”, który cieszy się ponad 90% rozpoznawalnością w Polsce. Jednak firma nie spoczywa na laurach i stawia na innowacje. Jak zaznaczył Artur Bielak, szczególną uwagę chce poświęcić młodszemu pokoleniu konsumentów, dla których przygotowano linię produktów Big Active – nietuzinkowe mieszanki herbat ziół.

Herbapol-Lublin to nie jest tylko firma, która produkuje wyroby. To jest trochę styl życia, to jest naturalność, to jest wykorzystanie natury do potrzeb człowieka, ale nie dewastowanie jej.

Artur Bielak

 

Reklama