Żabka znowu zaskakuje. Tym razem do oferty trafił fioletowy hot dog

Żabka znowu zaskakuje. Tym razem do oferty trafił fioletowy hot dog

School Dog, czyli fioletowy hot dog, właśnie trafił do oferty sklepów Żabka. To kolejna odmiana popularnej przekąski, która będzie limitowana czasowo. Tym razem detalista chce uczcić w ten sposób początek roku szkolnego.

Fioletowy hot dog w Żabce 2023

Był już żółty Summer Dog, czarny Black Dog, a nawet różowy Love Dog. Na szczęście paleta kolorów jest obszerna, co zdecydowała się wykorzystać ponownie Żabka. Od środy 30 sierpnia 2023 w sklepach sieci debiutuje fioletowy hot dog, który zyskał okazjonalną nazwę School Dog. 

Przekąska ta nie tylko została wzbogacona o fioletowy kolor bułki i parówki, ale także fioletowy orientalny sos curry. Dodatkowo Żabka wprowadziła specjalną promocję na dzień rozpoczęcia roku szkolnego, który wypada w tym roku w poniedziałek 4 września. Ile będzie kosztował wtedy School Dog?

School Dog. Ile kosztuje fioletowy hot dog w Żabce?

School Dog z orientalnym sosem curry będzie dostępny w ofercie Żabki od 30 sierpnia do 12 września br. lub do wyczerpania zapasów. Cena za fioletowego hot doga to 5,50 zł przy zakupie z aplikacją Żappka

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego, czyli w poniedziałek 4 września br., Żabka organizuje jednak specjalne Happy Hours. Potrwa ono od godziny 9:00 do 13:00. W tym czasie będziemy mogli kupić School Doga w małej wersji w cenie 3,99 zł. Promocja obowiązuje także na pozostałe małe hot dogi dostępne w Żabce. Nie obejmuje wyłącznie Hot Dogów MAX oraz Hot Doga amerykańskiego.

Promocje w Żabce 4 września

Promocja na fioletowego hot doga to nie wszystko, co przygotowała Żabka na dzień rozpoczęcia roku szkolnego. Powrót do szkoły umili specjalna promocja na lody Kaktus. Tylko w poniedziałek, 4 września br. kupując dwa dowolne lody marki – do wyboru lody na patyku, w rożku i lodowa kanapka – drugi tańszy z nich otrzymamy za 1 zł.


foto: mat. prasowe

 

Reklama