Żabka powraca z czarną przekąską z okazji Black Friday. W ofercie pojawi się Black Dog

Żabka powraca z czarną przekąską z okazji Black Friday. W ofercie pojawi się Black Dog

Święto zakupowe, jakim jest corocznie obchodzony w listopadzie Black Friday, zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Żabka, ponownie już, przygotowała limitowaną wersję popularnej przekąski. Tym razem mowa o hot dogu.

Podczas Black Friday 2021, klienci sklepów Żabka mogli spróbować limitowanej wersji panini w czarnym wydaniu. W tym roku sieć wyszła o krok dalej i proponuje Black Doga, czyli czarną wersję popularnego hot doga.

Czarny hot dog w sklepach Żabka

Hot dog, to ulubiona przekąska klientów Żabki – sieć sprzedaje średnio trzy hot dogi na sekundę. Znajdują się one w czołówce marek własnych Żabki, posiadających największą liczbę lojalnych i powracających klientów. Klienci Żabki najchętniej sięgają po hot dogi w godzinach lunchowych.

Czarny hot dog będzie zawierał czarną bułkę, czarnego kabanosa z dodatkiem dziczyzny i specjalny czarny sos. W całodobowym sklepie autonomicznym Żabka Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie tę wyjątkową przekąskę przygotuje robot Robbie.

Z okazji Black Friday postanowiliśmy przygotować limitowaną, czarną wersję ulubionej ciepłej przekąski naszych konsumentów, czyli Black Doga. To kolejna unikatowa propozycja, której można spróbować wyłącznie w sklepach Żabka.

Piotr Rajewski, dyrektor handlowy w Żabka Polska

Ile kosztuje czarny hot dog w Żabce?

Black Dog to unikalne połączenie czarnej bułki zawierającej sepię, czarnego kabanosa z dodatkiem mięsa jelenia i specjalnego czarnego sosu. Klienci sieci będą mieli także możliwość skomponowania własnej wersji Black Doga. Może on się składać z czarnej bułki, dowolnie wybranej kiełbasy lub parówki oraz dowolnego sosu. Podstawą tej przekąski może też być jasna bułka, dowolnie wybrana kiełbasa lub parówka oraz czarny sos.

Czarny hot dog będzie dostępny w sprzedaży od 23 listopada br. w regularnej cenie 5,99 zł, a z aplikacją Żappka w cenie 4,99 zł. W Czarny Piątek, czyli 25 listopada br., użytkownicy Żappki będą mogli kupić Black Doga za 3,99 zł z aplikacją, oferta obwiązuje tylko w przypadku zakupu produktu w czarnej bułce. Z okazji Black Friday klienci sieci mogą liczyć także na dodatkowe promocje na wybrane napoje i słodycze. 

Przekąska od prosto od robota

Z okazji Black Week, od 23 listopada do 6 grudnia br., w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie Black Dogi będzie przygotowywał także Robbie – robot stworzony specjalnie dla konceptu Żabka Nano w oparciu o rozwiązania sztucznej inteligencji. Klienci sklepu autonomicznego będą mogli zamówić "klasycznego" hot doga w wersji max lub małego Black Doga z czarnym kabanosem lub standardową parówką.


Foto: mat. prasowe