Żabka powraca z czarną przekąską z okazji Black Friday. W ofercie pojawi się Black Dog

Żabka powraca z czarną przekąską z okazji Black Friday. W ofercie pojawi się Black Dog

Święto zakupowe, jakim jest corocznie obchodzony w listopadzie Black Friday, dotarło także do Polski. Z tej okazji Żabka, ponownie już, przygotowała limitowaną wersję popularnej przekąski. W ofercie pojawił się właśnie Black Dog.

Black Dog 2023 właśnie trafił do sklepów Żabka. To limitowana przekąską, którą detalista już drugi rok z rzędu wprowadza do oferty z okazji Black Friday 2023. Ile kosztuje Black Dog w 2023 roku? Sprawdzamy, jak przez rok zmieniła się cena. 

Czarny hot dog w Żabce 2023

Hot dog to ulubiona przekąska klientów Żabki. W 2022 roku sprzedano ich niemal 74 mln. Oznacza to, że każdego dnia Żabka sprzedawała średnio ponad 200 tys. hot dogów. Znajdują się one w czołówce marek własnych Żabki, posiadających największą liczbę lojalnych i powracających klientów. Nie powinno zatem dziwić, że to właśnie ten produkt zyskuje nowe oblicze przy okazji świąt czy różnego rodzaju obchodów.

Z okazji Black Friday 2023 w Żabce debiutuje Black Dog. Czarny hot dog zawiera czarną bułkę, czarnego kabanosa z dodatkiem dziczyzny i specjalny czarny sos BBQ. W całodobowym sklepie autonomicznym Żabka Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie tę wyjątkową przekąskę przygotuje robot Robbie.

Ile kosztuje czarny hot dog w Żabce?

Black Dog to unikalne połączenie czarnej bułki zawierającej sepię, czarnego kabanosa z dodatkiem mięsa jelenia i specjalnego czarnego sosu BBQ. Ta przekąska przygotowana specjalnie na Black Friday jest już dostępna w sklepach Żabka drugi raz. Zadebiutowała ona bowiem w Black Friday w ubiegłym roku. Wtedy czarny hot kosztował 5,99 zł w regularnej cenie oraz 4,99 zł z aplikacją Żabka. Dodatkowo sieć wprowadziła promocję na Black Friday. Tego dnia klienci mogli kupić Black Doga w cenie 3,99 zł z aplikacją. 

Jaka jest cena czarnego hot doga w Żabce w 2023 roku? Okazuje się, że inflacja nie dotarła do sklepów Żabka. Cena Black Doga 2023, który jest już dostępny w sklepach sieci ponownie wynosi 5,99 zł. Podobnie jak rok temu, także w 2023 roku obowiązuje promocja. W piątek 24 listopada czarnego hot doga kupimy za 3,99 zł z aplikacją Żabki. 

Klienci sieci będą mieli także możliwość skomponowania własnej wersji Black Doga. Może on się składać z czarnej bułki, dowolnie wybranej kiełbasy lub parówki oraz dowolnego sosu. Podstawą tej przekąski może też być jasna bułka, dowolnie wybrana kiełbasa lub parówka oraz czarny sos.


Foto: mat. prasowe

Reklama