Perwoll i Maciej Zień inspirują w kolekcji #rethinkfashion

Perwoll i Maciej Zień inspirują w kolekcji #rethinkfashion

Współczesna moda nieuchronnie staje przed wyzwaniem związanym ze zrównoważonym rozwojem, a odpowiedzialność w świecie haute couture staje się kluczowym trendem. W odpowiedzi na te potrzeby, marka Perwoll i renomowany projektant Maciej Zień zjednoczyli siły, by stworzyć przełomową kolekcję, której rewolucyjne przesłanie skupia się na idei #rethinkfashion.

Perwoll i Maciej Zień dają ubraniom drugie życie

Pokaz mody Perwoll x Maciej Zień, który odbył się w czerwcu 2023 roku w Warszawie, był zdecydowanie czymś więcej niż wyłącznie wybiegową prezentacją. Podczas wydarzenia marki zamanifestowały nową estetykę, w której splatają się elegancja i świadomość ekologiczna. Maciej Zień, słynący z unikalnego spojrzenia na modę, ożywił swoje wcześniejsze dzieła, nadając im nowe życie i sens.

Kolekcja #rethinkfashion stanowiła hołd dla idei zrównoważonej mody, która zakłada, że projektowanie ubrań to nie tylko chwilowa ekspresja, ale także długotrwała inwestycja.

Materiały prasowe fot: Marcin Kmieciński

Wspierając tę ideę, Perwoll oferuje innowacyjne rozwiązania do prania, które rewitalizują tkaniny, przywracając im blask i piękno. To właśnie ta synergia inspiruje do bardziej odpowiedzialnych wyborów i kreowania długotrwałego stylu.

Ważnym elementem stylizacji na pokazie były również fryzury, które zostały stworzone przez znanego stylistę fryzur, Piotra Sierpińskiego, we współpracy z marką Syoss. Stylizacje dopełniły również okulary od Optyk Kochański.

Idea #rethinkfashion w wykonaniu marki Perwoll

O wyjątkowości tego wydarzenia stanowił jeszcze jeden ważny element. Podczas pokazu marka Perwoll zaprosiła celebrytów i influencerów na happening #rethinkfashion, podczas którego mogli oni przynieść część swojej garderoby i wymienić ją na inną, podkreślając tym samym znaczenie cyrkulacji mody. Stanowiło to potwierdzenie, że rewolucja w modzie zaczyna się od każdego z nas.

Materiały prasowe fot: Filip Okopny

Marka Perwoll i Maciej Zień stworzyli wspólnie manifest zrównoważonej mody oraz trwałego stylu. Wydarzenie, promując wartości takie jak jakość ponad ilość, recykling ubrań, naprawy czy zakupy z drugiej ręki, było inspiracją dla wszystkich, którzy pragną świadomie kreować swój styl i mieć wpływ na przyszłość.

Materiały prasowe fot: Filip Okopny

 


Foto główne: Materiały prasowe fot: Marcin Kwieciński

Reklama