#mistrzowiewkuchni – Somat Excellence i Mateusz Gessler

#mistrzowiewkuchni – Somat Excellence i Mateusz Gessler

W kuchni nie ma miejsca na kompromisy, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość i efektywność. Dlatego marka Somat postanowiła podjąć współpracę z jednym z najbardziej cenionych kucharzy w Polsce – Mateuszem Gesslerem, który docenił najwyższą jakość jej produktów, podejmując decyzję o zostaniu ambasadorem marki.

Somat Excellence 4 in 1 – skuteczny również w niskich temperaturach

Somat Excellence 4 in 1 to innowacyjne połączenie skutecznego proszku i trzech żeli zamkniętych w biodegradowalnej, rozpuszczalnej w wodzie folii. Silna formuła z precyzyjnie dobranymi składnikami zapewnia nie tylko perfekcyjne czyszczenie, ale również doskonały połysk naczyń. Somat Excellence perfekcyjnie czyści również w niskich temperaturach programu eco i w krótkich cyklach. 

Dlaczego to tak ważne? Zastosowanie trybu eco pozwala na zaoszczędzenie nawet 135 zł rocznie*, bez utraty jakości zmywania. To doskonała propozycja dla osób dbających o domowy budżet i chcących jednocześnie zadbać o środowisko. Program eco zapewnia doskonałe rezultaty, a zarazem minimalizuje zużycie energii elektrycznej, co jest korzystne zarówno dla naszych portfeli, jak i dla planety.

Mateusz Gessler ambasadorem marki Somat

Skuteczność oraz wysoka jakość produktów Somat została doceniona przez eksperta w kuchni – Mateusza Gesslera. Kucharz, który zyskał uznanie dzięki swojej pasji i profesjonalizmowi, podjął decyzję o zostaniu ambasadorem marki Somat. 

Jako ambasador marki, Mateusz Gessler podkreśla znaczenie jakości w kuchni i jest przekonany, że produkty Somat doskonale spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników zmywarek. Jego zaufanie do Somat jest dowodem na wysoką jakość i skuteczność produktów tej marki.

#Mistrzowiekuchni

Mateusz Gessler i marka Somat to niewątpliwi #mistrzowiewkuchni, dla których jakość ma kluczowe znaczenie. Marka już od ponad 50 lat kojarzy się z innowacyjnymi środkami do zmywarek, zapewniając przy tym perfekcyjnie czyste naczynie. W duecie z Mateuszem Gesslerem udowodni, że nie tylko gotowanie pysznych potraw, ale także zmywanie wielu naczyń – może być czystą przyjemnością!


*Przy przejściu z programu  intensywnego na krótki program eco oraz założeniu 280 cykli rocznie.  Oszczędności kosztów energii elektrycznej na podstawie średnich cen energii elektrycznej w grudniu 2022 r. w Polsce. Źródło: GlobalPetrolPrices.com

Foto: mat. partnera

Reklama