Spicy Chicken Box wraca do McDonald's. Cena wzrosła o ponad 20%

Spicy Chicken Box wraca do McDonald's. Cena wzrosła o ponad 20%

Spicy Chicken Box to pozycja, która pojawiła się w McDonald's w 2022 roku. Wraz z nią zadebiutowały wtedy ostre Spicy McNuggets. Dedykowany box właśnie wraca do menu. Ile kosztuje Spicy Chicken Box w McDonald's w 2023 roku? Cena znacznie wzrosła na przetrzeni roku.

Spicy McNuggets i Spicy Chicken Box w McDonald's w 2023 roku

Nadszedł dzień, kiedy do oferty McDonald’s wraca propozycja, o której wielu miłośników pikantnego kurczaka nie mogło zapomnieć. Ich ulubiony zestaw, ale w ostrej odsłonie, czyli Spicy Chicken Box jest znowu dostępny od 19 lipca. 

Po raz pierwszy ostre McNuggets w specjalnym boxie zadebiutowały w lipcu 2022 roku. Była to zupełnie nowa odsłona klasycznych nuggetsów znanych z McDonald's. Dzięki ostrej panierce oraz z dodatkiem dedykowanego sosu Hot Devil mogły rozgrzać nie jedno podniebienie. 

Co jest w Spicy Chicken Box?

Podczas premiery, w 2022 roku, w skład Spicy Chicken Box wchodziły 2 porcje małych frytek, 6 kawałków Supreme Chicken Tenders, 9 sztuk Spicy McNuggets oraz 2 sosy do wyboru. Jak to wygląda w 2023 roku?

Zestaw Spicy Chicken Box nie zmienił się na przestrzeni ostatniego roku. W najnowszej wersji, która pojawiła się w ofercie McDonald's 19 lipca znajdziemy:

  • 9 pikantnych Spicy Chicken McNuggets®,
  • 6 kawałków chrupiących i soczystych McCrispy® Tenders,
  • 2 porcje frytek,
  • 2 ulubione sosy do wyboru. 

Jednak to nie wszystko. Choć box Spicy Chicken nie zmienił się wobec ubiegłorocznej odsłony, McDonald's postanowił zaskoczyć fanów ostrych smaków nowymi sosami: Hot Chili i Sriracha Mayo.

Ile kosztuje Spicy Chicken Box w 2023 roku?

Skład produktów, które wchodzą w Spicy Chicken Box nie zmienił się względem poprzedniego roku. Co jednak ciekawe, zmieniła się jego cena, i to znacznie. 

W 2022 roku za Spicy Chicken Box musielismy zapłacić około 36,90 zł. W tegorocznej odsłonie oferty, czyli w 2023 roku, za dokładnie ten sam zestaw musimy już zapłacić 45,50 zł. Cena wzrosła zatem o niemal 10 zł. 

Ile kosztuje Spicy McNuggets w 2023 roku?

Cena Spicy McNuggets, podobnie jak w przypadku Spicy Chicken Box, wzrosła na przestrzeni roku. W 2022 roku za sześć sztuk nuggetsów w ostrej panierce musieliśmy zapłacić 14,40 zł. Zestaw kosztowal wtedy z kolei 22,40 zł. Ile Spicy McNuggets kosztują w 2023 roku? 

W 2023 roku cena za sześć sztuk Spicy McNuggets wzrosła do 19,50 zł. Za zestaw z ostrymi nuggetsami musimy natomiast zapłacić około 28,90 zl.

Ceny mogą różnić się w zależności od restauracji. 


Foto: McDonalds

Reklama