Gumy do żucia 7STICK – słodka przyjemność bez cukru

Gumy do żucia 7STICK – słodka przyjemność bez cukru

Dbanie o zdrowie coraz bardziej zyskuje obecnie na znaczeniu. Nie powinno zatem dziwić, że wiele osób poszukuje alternatyw dla tradycyjnych słodyczy. Odpowiedzią na tę potrzebę może być słodycz, która gwarantuje eksplozję smaków bez cukru. Mowa o dostępnych w ośmiu ciekawych smakach gumach do żucia 7STICK.

7STICK – niezwykła słodycz bez cukru

Gumy do żucia 7STICK to prawdziwa rewolucja w świecie słodyczy, którą proponuje konsumentom polski producent i dystrybutor, Gibar. Są całkowicie pozbawione cukru i jednocześnie zapewniają zaskakującą eksplozję różnych smaków. Dzięki temu, gumy 7STICK stanowią doskonałą opcję dla osób, które chcą zaspokoić swoje łaknienie słodyczy, nie rezygnując ze zdrowego stylu życia.

Gumy do żucia 7STICK znajdziemy w zaskakujących smakach i formatach, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie marki Gibar znajdziemy aż osiem intrygujących wariantów:

  • gumy do żucia 7STICK o smaku tutti frutti,
  • gumy do żucia 7STICK o smaku arbuza,
  • gumy do żucia 7STICK o smaku coli,
  • gumy do żucia 7STICK o smaku cynamonu,
  • gumy do żucia 7STICK o smaku kwaśnej lemoniady,
  • gumy do żucia 7STICK o smaku mięty,
  • gumy do żucia 7STICK o smaku mięty pieprzowej,
  • gumy do żucia 7STICK dynamic, czyli o smaku napoju energetycznego.

Co więcej, gumy do żucia 7STICK są pozbawione aspartamu.

Eksplozja smaków z powiewem świeżości

Jednak to nie wszystko. Gumy do żucia 7STICK to nie tylko wyjątkowe smaki, ale także zdecydowany powiew świeżości. Oferowany przez Gibar produkt to najlepszy wybór dla osób, które pragną połączyć przyjemność żucia gumy z dbałością o linię i zdrowy styl życia.

Bez cukru, ale z zaskakującymi smakami, powiewem świeżości i eksplozją smaków – to wszystko oferuje w swoich gumach 7STICK polski dystrybutor krajowy Gibar. Przekonaj się sam, jak niesamowite może być połączenie przyjemności i zdrowia w jednym produkcie!


Foto: mat. partnera

Reklama