Donuty Today – pączki z dziurką, które zdobywają serca miłośników słodkości

Donuty Today – pączki z dziurką, które zdobywają serca miłośników słodkości

Donuty, czyli pączki z dziurką, zdobywają coraz większą popularność w Polsce. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tym wyjątkowym smakołykiem, polski dystrybutor krajowy Gibar prezentuje dostępne w jego ofercie Donuty Today, które za sprawą pysznego nadzienia i aksamitnej polewy podbijają serca miłośników słodkości.

Donuty idealne na każdą okazję

Unikalne pączki Donut Today to prawdziwe arcydzieła cukiernicze. Każdy wypiek składa się z delikatnego nadzienia i apetycznej polewy, tworząc niezwykle zbalansowane połączenie smaków.

W ofercie dostępne są różnorodne warianty smakowe:

  • banan,
  • jagoda,
  • czekolada,
  • karmel,
  • wiśnia,
  • truskawka.

Donuty Today zostały stworzone z myślą o młodzieży, która ceni sobie chwile beztroski i radości. To wyjątkowa przekąska, idealna zarówno jako dodatek do drugiego śniadania, jak i jako słodki deser. Donuty są wygodne i bezpieczne w spożyciu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako smakowita przekąska w szkole, pracy, a także w trakcie podróży.

Donuty w polewie od marki Today

Biszkoptowe Donuty dostępne w ofercie polskiego dystrybutora krajowego Gibar to odpowiedź na potrzeby młodego pokolenia. Wygodnie zapakowane są idealne do zabrania ze sobą do szkoły, na wycieczkę czy po prostu na spacer.

Donuty Today to zdecydowanie więcej niż pączek. Produkt łączy w sobie smak, wygodę i radość. To sposób na słodką przyjemność w ciągu dnia, która znajduje się w zasięgu ręki.

Donuty są produkowane przez firmę Elvan, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest krajowy dystrybutor – firma Gibar.


Foto: mat. partnera

Reklama