Biedronka Dzień Dziecka: Sprawdzamy gazetkę Biedronki na Dzień Dziecka

Biedronka Dzień Dziecka: Sprawdzamy gazetkę Biedronki na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Biedronce to radosne święto, kiedy to celebrowane są dzieciństwo i beztroska zabawa. Z okazji Dnia Dziecka Biedronka przygotowała specjalną ofertę, którą sprawdzamy w gazetce promocyjnej. W Biedronce na Dzień Dziecka 2023 znajdziemy między innymi zabawki dla dzieci, lalki, klocki, ale także sporo innych prezentów idealnych na Dzień Dziecka 2023.

Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o atrakcyjnych promocjach i unikalnych prezentach, jakie można znaleźć w Biedronce na Dzień Dziecka 2023. Specjalnie w tym celu sprawdzamy gazetkę promocyjną Biedronki od 22 maja.

Biedronka Dzień Dziecka 2023

Dzień Dziecka 2023 w Biedronce trwa zdecydowanie dłużej niż tylko jeden dzień. Gazetka promocyjna z okazji Dnia Dziecka w Biedronce obowiązuje już od poniedziałku 22 maja. Możemy więc z wyprzedzeniem kupić zabawki na Dzień Dziecka.

W gazetce na Dzień Dziecka 2023 w Biedronce znajdziemy sporo różnych propozycji. Wśród nich znajdują się m.in. Figurki kolekcjonerskie Flockies przedstawiające zwierzątka. W sumie do zebrania są aż 22 figurki z Biedronki. Przy zakupie dwóch figurek za sztukę zapłacimy 14,99 zł. Promocja na figurki przypominające popularne maskotki dostępne wcześniej w Biedronce obowiązuje od 22 maja do 3 czerwca.

Biedronka zabawki na Dzień Dziecka 2023

To jednak nie wszystko, co Biedronka oferuje na Dzień Dziecka 2023. W sklepach Biedronka możemy kupić także figurkę dinozaura z serii Groźny ryk w cenie 69,90 zł lub zestaw 9 samochodzików Hot Wheels w tej samej cenie.

Na Dzień Dziecka 2023 kupić możemy też lalki. W Biedronce na Dzień Dziecka pokażą się laleczki L.O.L. w zestawie z 7 niespodziankami. Cena za opakowanie z lalką L.O.L. to w Biedronce 49,99 zł. 

Dla fanów samochodów Biedronka przygotowała na Dzień Dziecka pojazdy do wyboru w cenie 39,99 zł za sztukę. Wśród nich znajdziemy m.in. zabawkową śmieciarkę, aumbulans czy straż pożarną.

Biedronka gazetka Dzień Dziecka 2023

Od poniedziałku 22 maja w gazetce promocyjnej Biedronki widnieje także sporo zabawek-zwierzaków. Wśród nich znajdziemy m.in. interaktywne zwierzątka na baterie w cenie 59,90 zł za zestaw.

Na Dzień Dziecka 2023 Biedronka przygotowała też coś specjalnego dla małych fanów nowych technologii. W sklepach Biedronka można kupić długopis 3D, aparat fotograficzny dla dziecka, a także minidrukarkę termiczną - cena każdego gadżetu to 119 zł za zestaw. 

Psi Patrol w Biedronce na Dzień Dziecka 2023

W Biedronce na Dzień Dziecka 2023 znajdziemy tez sporo zabawek nawiązujących do kultowego Psiego Patrolu. Wśród nich m.in. figurki Psi Patrol Aqua Pups w cenie 69,90 zł za opakowanie, a także akcesoria domowe. Na Dzień Dziecka 2023 w Biedronce kupimy np. pufę składaną z motywami Psiego Patrolu (39,99 zł) lub lampkę nocną Psu Patrol (29,99 zł).

Psi Patrol pojawił się też na zestawach śniadaniowych dostępnych w Biedronce na Dzień Dziecka 2023 oraz szczoteczkach do zębów, piżamach i pościeli.

Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień, podczas którego chcemy zagwarantować naszym pociechom uśmiech na twarzy. Nieodłącznym elementem Dnia Dziecka stały się prezenty. Sklepy takie jak Biedronka szczególnie dbają o to, by rodzice znaleźli odpowiedzi zabawki na Dzień Dziecka.


foto: gazetka promocyjna Biedronka

Reklama