Lidl na Dzień Dziecka. Sprawdzamy gazetkę promocyjną na Dzień Dziecka

Lidl na Dzień Dziecka. Sprawdzamy gazetkę promocyjną na Dzień Dziecka

Prezenty na Dzień Dziecka w Lidlu to już klasyka. W tym roku Lidl przygotował wiele zabawek na Dzień Dziecka 2023, które kupimy taniej. Jaki prezent wybrać na Dzień Dziecka 2023? Sprawdzamy, gazetkę promocyjną Lidla na Dzień Dziecka 2023. 

Lidl Dzień Dziecka 2023

Każdego roku wiele osób zastanawia się nad tym, co kupić na Dzień Dziecka swoim pociechom. Z propozycją prezentów na Dzień Dziecka wychodzi Lidl. W gazetce Lidla pojawiło się sporo zabawek na Dzień Dziecka.

Zabawki na Dzień Dziecka w Lidlu pojawiły się już 18 maja. Wśród nich znajdziemy między innymi klocki LEGO, których cena w Lidlu, w zależności od zestawu wynosi 39,99 zł, 59,90 zł lub 29,99 zł. 

Inną propozycją Lidla na Dzień Dziecka 2023 są laleczki L.O.L. Lalki w Lidlu będzie można kupić wraz z akcesoriami. Cena zestawu na Dzień Dziecka 2023 wynosi 79 zł. Opakowanie, w którym znajdują się lalki staje się sceną filmową lub teatralną, dzięki czemu dzieci mogą odgrywać różne historie w odpowiedniej scenografii. Lalki posiadają dopasowane dodatki i buty, a w każdym zestawie znajdują się niespodzianki. 

Lidl gazetka na Dzień Dziecka 2023

Oferta Lidla na Dzień Dziecka 2023 to nie tylko klocki Lego i lalki. Sieć przygotowała w swojej gazetce na Dzień Dziecka sporo specjalnych prezentów dla najmłodszych, które można kupić już od 18 maja. 

Wśród prezentów na Dzień Dziecka w Lidlu znajdziemy także m.in. lalkę baletnicę Disney Princess w cenie 34,95 zł, a także maskotki z serii Marvel w cenie 39,99 zł za sztukę. 

Kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne rozwiną niezwykle zestawy Pluszki-Kłębuszki EPEE (od 29,99/1 zestaw), dzięki którym można stworzyć własnego pluszowego zwierzaczka lub słodki deser.

Gazetka Lidla od 1 czerwca 2023

W gazetce Lidla na Dzień Dziecka znalazły się także zabawki, które będzie można kupić od czwartku 1 czerwca. Wśród nich znajdziemy m.in. lalkę Fashion Doll w cenie 21,99 zł lub figurki z kolekcji Minecraft lub figurki z kolekcji Marvel - ich cena to 9,99 zł za sztukę. 

Od 1 czerwca w Lidlu znajdziemy także ciastolinę w cenie 9,99 zł za sztukę oraz wydrapywankę z rysikiem w zestawie za 24,99 zł.

Dron i gokart w Lidlu na Dzień Dziecka 2023

Gazetka promocyjna Lidla na Dzień Dziecka to nie tylko zabawki dla najmłodszych dzieci, ale też sporo ciekawych prezentów dla starszych. Na Dzień Dziecka 2023 w Lidlu kupimy np. Playtive Gokart dla dzieci w cenie 299 zł za sztukę, a także zdalnie sterowany dron za 169 zł za zestaw.


Foto: Gazetka promocja Lidl Polska

 

Reklama