Złoty Paragon 2023 dla Almette Serki Wiejskie w Kategorii Nowości

Złoty Paragon 2023 dla Almette Serki Wiejskie w&nbspKategorii Nowości

Kolegium Redakcyjne miesięcznika Hurt & Detal postanowiło docenić rozwój firmy Hochland Polska przyznając Nagrodę Specjalną Złoty Paragon 2023 dla Almette Serki Wiejskie w kategorii Nowości. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas tegorocznej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, która miała miejsce 24 maja w stołecznym Teatrze Kamienica.

Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu 2023

Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu to finał Ogólnopolskiego Konkursu "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich". Laureatów konkursu wyłaniają czytelnicy ogólnopolskiego miesięcznika Hurt & Detal, którzy oddają głosy na najlepiej sprzedające się w ich placówkach produkty spożywcze.

Gala to także wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele producentów sektora FMCG, sieci handlowych, firm usługowych i shopfitterów. Wydarzenie gromadzi czołowych menedżerów, innowatorów oraz ekspertów branży, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Wśród zaproszonych gości znajdują się również przedstawiciele mediów oraz praktycy, na co dzień pracujący w branży spożywczej, co podkreśla rangę Gali.

Kolejny sukces serków wiejskich od Almette 

Nagrodzone serki wiejskie Almette zostały wprowadzone na rynek w 2022 roku, a linia obejmuje trzy warianty smakowe: serek wiejski z delikatnym serem ricotta, serek wiejski z twarożkiem kremowym oraz serek wiejski z naturalnym skyrem.  

Już kilka tygodni od wejścia na rynek serki wiejskie Almette zostały uznane Złotą Innowacją FMCG 2022 roku w kategorii Smak, a na początku tego roku zostały docenione przez konsumentów i uzyskały tytuł NAJLEPSZY PRODUKT– Wybór Konsumentów! w kategorii „Produkty śniadaniowe”.

Złoty Paragon 2023 dla Almette Serki Wiejskie w Kategorii Nowości – to dla firmy bardzo dobra wiadomość, ze względu na to, że konkurencja rośnie, a Hochland również nie spoczywa na laurach i dba o to, by regularnie zaskakiwać nowymi rozwiązaniami!

Nagroda Specjalna Złoty Paragon 2023 dla produktu Almette Serki Wiejskie to dla nas ogromne wyróżnienie. Jesteśmy dumni, że Kolegium Redakcyjne miesięcznika Hurt & Detal doceniło rozwój Hochland Polska przyznając nam nagrodę w Kategorii Nowości. To dla nas kolejne potwierdzenie, że spełniamy oczekiwania naszych konsumentów, a proponowane przez nas trzy zupełnie odmienne serki wiejskie spotkały się z doskonałym przyjęciem na rynku, oferując nowy wymiar przyjemności dla każdego. Bardzo dziękujemy za tę wspaniałą nagrodę i zaufanie do marki, którego nie zawiedziemy.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Foto: mat. partnera

Reklama