Nowy baton Ekipy już w sklepach. Kolejny produkt we współpracy z Millano

Nowy baton Ekipy już w sklepach. Kolejny produkt we współpracy z Millano

Baton Ekipy to kolejny produkt sygnowany logiem znanej grupy influencerów, którym przewodzi Friz. Wafelek Ekipa Duo właśnie trafił do sprzedaży. Nowy baton Ekipy jest dostępny tylko w jednej sieci sklepów. Ile kosztuje baton Ekipy i gdzie można go kupić? Już odpowiadamy!

Nowy baton Ekipy Wafelek Duo

Baton Ekipy to kolejny po pralinach i ChocoCup'ach czekoladowy produkt sygnowany logiem grupy influencerów oraz należącą do Grupy Millano marką Choctopus.

Baton Ekipy Wafelek Duo to wafel z mlecznym i kakaowym nadzieniem i z prażoną kukurydzą. Baton Ekipy został dodatkową oblany mleczną czekoladą. W opakowaniu znajdują się dwa wafelki Ekipy.

Gdzie kupić baton Ekipy?

Baton Ekipy trafił do sprzedaży w czwartek 25 maja. Obecnie można go kupić w sieci sklepów Biedronka

Ile kosztuje baton Ekipy?

W opakowaniu batona Ekipy Duo znajdziemy dwa wafle – każdy z nich waży 19 g i jest oblany mleczną czekoladą. Baton Ekipy jest dostępny w Biedronce i kosztuje 2,99 zł.

Baton Ekipy DUO - jaki ma skład?

Baton Ekipy powstał we współpracy z producentem czekolady, który jest obecny na rynku od przeszło 40 lat. Jaki skład ma nowy produkt Ekipy? Znajdziemy w nim kolejno: Wafel z kremem kakaowym (20%) oraz nadzienie (20%) mleczne i nadzienie (15%) kakaowe z kawałkami kukurydzy prażonej i solonej (3%) w czekoladzie mlecznej (42%).

Składniki nowego batona Ekipy to kolejno: cukier, wafel z kremem kakaowym [mąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 4,3 % w waflu z kremem kakaowym, mleko w proszku odtłuszczone, olej rzepakowy, sól, emulgator: lecytyny, substancja spulchniająca: węglany sodu], tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, mleko w proszku pełne 10,7 %, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, kawałki kukurydzy prażonej i solonej [kukurydza 83 % w kawałkach kukurydzy prażonej i solonej, olej słonecznikowy, sól 2 % w kawałkach kukurydzy prażonej i solonej, ekstrakty z rozmarynu (wyciągi z rozmarynu)], serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, mleko w proszku odtłuszczone 1,8 %, tłuszcz mleczny, pasta z orzechów laskowych, emulgator: lecytyny (z soi), naturalne aromaty, pasta z orzeszków arachidowych, ekstrakt z wanilii, sól. Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 31 %. 

Produkty spożywcze Ekipy

Baton Ekipy to już kolejny produkt spożywczy, który powstał pod marką znanej grupy youtuberów pod przewodnictwem Karola  Wiśniewskiego (Friza). Ekipa stworzyła już m.in. lody, praliny, napoje Ekipy, a nawet pączki. 

Grupa youtuberów tworząc kolejne produkty współpracowała już m.in. z dooti donuts (przy produkcji donutów Ekipy), z Koralem (napoje i lody) czy Grupą Millano (przy okazji pralin Ekipa czy Choco Cup).


Foto: Millano Group (facebook.com)