Nowe lody MISS TI od Quebonafide. Melonowe lody od Korala

Nowe lody MISS TI od Quebonafide. Melonowe lody od Korala

Lody MISS TI od Quebonafide nie są niczym nowym – już w ubiegłym roku raper wprowadził do sklepów Biedronka lody o smaku mango w cieście ryżowym. Okazuje się jednak, że w 2023 roku zadebiutuje zupełna nowość od Quebonafide pod marką MISS TI.

Dokładnie mowa o nowej wersji lodów, które powstały we współpracy z marką Koral – tą samą, która produkuje lody Ekipy.

Lody na patyku od Quebonafide

Lody MISS TI na patyku to zupełna nowość, która pojawiła się w sklepach w maju 2023 roku. Po lodach Mochi przyszedł czas na zupełnie inną formę podania lodów. Teraz Quebo postawił na klasykę i razem z marką Koral wprowadził do sprzedaży lody na patyku MISS TI. 

Gdzie kupić lody na patyku MISS TI?

W sprzedaży pojawiły się dwa smaki lodów na patyku od Quebonafide. Jako pierwszy premierę miał smak melona. Właśnie na półkach sklepowych dołączył do niego smak grape, czyli winogronowy. 

Nowe lody na patyku od Quebo pod marką MISS TI można znaleźć m.in. w sklepach Dino i wybranych placówkach Biedronki. 

Ile kosztują lody MISS TI na patyku?

Cena lodów na patyku od Quebo wynosi tyle samo w przypadku lodów o smaku melona oraz winogrona. Zarówno w Biedronce, jak i w Dino lody MISS TI na patyku kosztują 3,99 zł.

Nowe lody MISS TI x Koral

Wprowadzenie nowych lodów na patyku, Quebonafide enigmatycznie zapowiadał już wcześniej. We wtorek 16 maja br. na profilu należącej do Quebonafide marki MISS TI pojawiły się tajemnicze grafiki zapowiadające zadejście nowych lodów. Na ilustracji pojawiło się melon z naklejkami przedstawiającymi logotyp marki MISS TI oraz Koral. Nie powinno zatem dziwić, że jest to zapowiedzią kolaboracji obydwu marek. 

Pierwszym smakiem lodów na patyku od Quebonafide, który zadebiutował na rynku był melon. Doczekaliśmy się już jednak także drugiego smaku - winogronowego. 

Lody od Quebonafide

Quebonafide jest jednym z pierwszych raperów, który rozpoczął powiększył swoją działalność o produkty spożywcze. W lutym 2022 roku wystartował projekt MISS TI – w ramach któego powstały herbaciane napoje Matcha Latte i Milk Tea. Za ich produkcję odpowiadała spółka SOTI Natural. 

Zaledwie po kilku miesiącach od premiery, w lipcu 2022 roku, Quebonafide poinformował o debiucie lodów Mochi o smaku mango, które pojawiły się w sklepach Biedronka.

Obecnie wyczekujemy kolejnej nowości. Znając wcześniejsze współprace Koral ze znanymi postaciami, możemy spodziewać się czegoś wyjątkowego.


Foto: instagram.com

Reklama